ŠVITĖ

ŠVITĖ, Private limited liability company

WEB / IT administratorius turizmo įmonėje 0,5 etato

Advert is valid until:2017-11-27
Company activity field:Services
Job description:Darbo pobūdis:

Įmonės internetinių svetainių administravimas, kodavimas, programavimas.

Įmonės kompiuterių priežiūra.

Spręsti iškilusias IT problemas įmonėje.

Reikalavimai:

HTML, CSS, PHP, MySQL žinios.

Privalumai:

Bootstrap išmanymas;
Duomenų bazių išmanymas.
SEO ir JS žinios.
PHPList naujienlaiškių siuntimo sistema.

Mes siūlome:
Galimybę derinti darbą su studijomis.
Darbo vietą Vilniaus centre ir galimybę dalinai dirbti nuotoliniu būdu.
Visas socialines garantijas.

Contact phone number: 68218855
ŠVITĖ http://svite.lt

Visos kelionių paslaugos. Organizavimas, tolimos, egzotinės kelionės, lėktuvų, keltų bilietai, viešbučiai, kruizai, verslo, poilsio kelionės. Pažintinės ir verslo kelionės grupėms, į tarptautines parodas, renginius. Vizos, draudimas.
More job adverts >>
This job advert has expired 2017-11-27 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...