Techdentika, Private limited liability company

Vyresnysis frezuotojas - inžinierius

Advert is valid until:2017-11-10
Company activity field:Health care
Job description:Vyresnysis frezuotojas – inžinierius

Pagrindinės atsakomybės:

•Frezavimo staklių valdymas ir jų priežiūra;

•Frezavimui skirtų medžiagų valdymas ir sandėlio apskaita;

•Frezavimo strategijų kūrimas ir optimizavimas;

•Vadovavimas einamajai pamainai.

Reikalavimai kandidatams:

•Darbo patirtis dirbant su frezavimo staklėmis;

•Gebėjimas skaityti ir analizuoti gaminių brėžinius;

•Greitas prisitaikymas prie naujovių;

•Kruopštumas, komunikabilumas, atsakingumas, lankstumas.

Mes siūlome:

•Pastovų, įdomų bei atsakingą darbą nuolatinių inovacijų kupinoje srityje;

•Jaunatvišką bei draugišką kolektyvą;

•Konkurencingą darbo užmokestį;

•Profesinio tobulėjimo galimybes sparčiai augančioje įmonėje.

CV su nuoroda “Vyresnysis frezuotojas - inžinierius” prašome siųsti el. paštu info@ 3dmc.lt

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik pokalbiui atrinktus kandidatus.

Pagrindinės UAB “Techdentika” įmonės veiklos sritys: prekyba dantų technikų ir odontologų medžiagomis ir įrenginiais. Mūsų darbo prioritetai – būti pagrindiniu ir patikimu partneriu dantų technikos srityje, tiekti tik kokybišką produkciją ir garantuoti greitą bei tikslų aptarnavimą.
More job adverts >>
This job advert has expired 2017-11-10 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...