Personalo mediatoriai

Personalo mediatoriai , MB

Vonios interjero prekių salono vadovo (-ės) pozicija

Atlyginimas atskaičius mokesčius1500―2500 €
Skelbimas galioja iki:2024-11-11
Darbo pobūdis:Aprašymas:

Ieškome ambicingo (-os), kūrybingo (-os) ir rezultatų orientuoto (-os) Interjero prekių salono vadovo (-ės), kuris (-i) prisijungtų prie mūsų dinamiškos komandos Vilniuje. Jūs būsite atsakingas (-a) už salono sėkmingą veiklą, klientų aptarnavimą, komandos motyvavimą ir pardavimo rezultatų didinimą.

Jūsų atsakomybės:

  • Pardavimų vadovavimas: Aktyvus pardavimų skatinimas, komandos motyvavimas siekti užsibrėžtų tikslų.
  • Klientų aptarnavimas: Aukščiausio lygio klientų aptarnavimas, individualių poreikių identifikavimas ir tenkinimas.
  • Komandos valdymas ir formavimas: Darbuotojų mokymas, motyvavimas ir vertinimas.
  • Salono veiklos organizavimas: Kasdieninių užduočių planavimas ir kontrolė, prekių užsakymas, priėmimas ir išdėstymas, vizualo kūrimas.
  • Finansinė atskaitomybė: Parduotuvės finansinių rodiklių analizė, ataskaitų teikimas.
Marketingas: Socialinių tinklų valdymas, pardavimo skatinimo kampanijų organizavimas
Reikalavimai darbuotojui:Jūsų profilis:

  • Sėkminga patirtis vadovaujant mažmeninės prekybos salonui.
  • Puikūs bendravimo ir derybų įgūdžiai.
  • Gebėjimas dirbti dinamiškoje aplinkoje ir priimti sprendimus greitai.
  • Stiprūs organizaciniai ir vadovavimo įgūdžiai.
  • Domėjimasis dizainu ir naujomis tendencijomis.
  • Geros kompiuterinės žinios (MS Office).
Įmonė siūlo:Mes siūlome:

  • Įdomų ir dinamišką darbą draugiškame kolektyve.
  • Galimybę tobulėti ir įgyti naujų žinių.
  • Konkurencingą atlyginimą ir motyvacines priemones.
  • Karjeros galimybes.
Jei Jūs:

  • Esate ambicingas (-a) ir energingas (-a) lyderis (-ė).
  • Mėgstate bendrauti su žmonėmis ir kuriate teigiamą atmosferą.
  • Turiate aistrą interjero dizaino, mados pasauliui.
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos ir kartu kurti sėkmės istoriją!

Siųskite savo CV ir motyvacinį laišką.
dėko
jame už Jūsų susidomėjimą!

Kontaktinis telefonas: +37066827278
Daugiau darbo skelbimų >>
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...