„Žaliasis tiltas”, Private limited liability company

Viešbučio portjė - durininkas

Atlyginimas atskaičius mokesčius500 €
Advert is valid until:2020-01-31
Company activity field:Services
Job description:Darbo pobūdis:
Keturių žvaigždučių viešbutis Congress Avenue ieško portjė dirbti pilnu etatu naktinėje arba dieninėje pamainoje.

Malonus viešbučio svečių pasitikimas ir išlydėjimas, pagalba su bagažu;
Įvairios informacijos teikimas svečių viešnagės metu;
Konferencijų salių paruošimas renginiams ir tvarkymas po jų;
Viešųjų erdvių priežiūra ir tvarkos palaikymas;
Pagalba kitiems viešbučio padaliniams.
Requirements for employee:ReikalavimaiPuikios lietuvių ir anglų kalbos žinios (rusų ar kita užsienio kalba būtų privalumas);
Reprezentatyvi išvaizda, mandagumas, paslaugumas ir geranoriškumas;
Gebėjimas dirbti komandoje ir individualiai;
Imlumas naujovėms.
Company offers:Mes jums siūlomeSiūlome įdomų darbą slenkančiu grafiku;
Stabilų, laiku mokamą atlyginimą;
Visas socialines garantijas ir puikias karjeros galimybes.
Contact phone number: 852121716
More job adverts >>
This job advert has expired 2020-01-31 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...