Baltijos Parkai

Baltijos Parkai, UAB

Viešbučio administratorius

Atlyginimas atskaičius mokesčiusNuo 750 €
Skelbimas galioja iki:2021-11-30
Darbo pobūdis:Mes ieškome viešbučio administratoriaus/ės , pilnu etatu slenkančiu grafiku, kuris būtų
atsakingas už nepriekaištingą registratūros darbą.
Jūs būsite mūsų įmonės „veidas“ ir užtikrinsite, kad lankytojai
nuoširdžiai džiaugtųsi savo viešnage viešbutyje. Jūs taip pat
koordinuosite skambučius, atliksite rezervacijas ir ruošite sąskaitas.
Jūsų pareiga bus sutikti svečius, apgyvendinti ir išlydėti juos, bei
efektyviai spręsti skundus.

Reikalavimai darbuotojui:Atsakingumas, darbštumas;

anglų kalbos mokėjimas (žodžiu ir raštu);

geros žinios su „MS Office“, „Excel“ ir „Word“;

puikūs bendravimo įgūdžiai.
Privalumai:rusų, lenkų kalbos mokėjimas (žodžiu ir raštu)

Įmonė siūlo:Siūlome Jums prisijungti prie jauno kolektyvo, atnešti naujovių ir kūrybinių idėjų. Gauti puikią galimybę visuose tinklo viešbučiuose pasinaudoti darbuotojų apgyvendinimo bei maitinimo paslaugų nuolaidomis.
Vertiname pastangas siekti rezultatų, pastebime ir skatiname nesustoti.
Kuriame savo darbuotojams jaukią ir malonią aplinką dirbti.

Kontaktinis telefonas: +37061521851
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2021-11-30 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...