Megos Grupe

Megos Grupe, Private limited liability company

Vairuotojas ekspeditorius

Advert is valid until:2022-02-15
Job description:
UAB "Megos grupė" šiuo metu ieško tolimųjų reisų vairuotojų.
Darbo pobūdis:
- krovinių pervežimas kelių transportu (95 proc.)
- darbas su tentinėmis puspriekabėmis, šaldytuvais, jūriniais konteineriais.
- darbas EURO6 standartus atitinkančiais vilkikais.
- kadencinis darbas vienviečiame ekipaže (6/3, 8/4 ir ilgiau).
Reikalavimai:
- vairuotojo pažymėjimas, CE kategorija
- skaitmeninė vairuotojo kortelė
- profesinės kompetencijos pažymėjimas „95 kodas“
- vienerių metų tarptautinių krovinių vežimo darbo patirtis
- anglų, vokiečių arba rusų k. pagrindai
- pareigingumas, savarankiškumas
- privalumas ADR.
Jums siūlome:
- mėnesio atlyginimą nuo 2700 eur/mėn. (atskaičius mokesčius) arba
- alga mokama 2 kartus į mėnesį
- neterminuotą darbo sutartį
- laiku mokamą darbo užmokestį
- kelionės kompensavimas
- rusų, anglų, vokiečių kalbomis bendraujančius vadybininkus.

Susidomėjusius prašome kreiptis:
Tel.: +370 655 33 044/+370 655 88 277
El.paštas: ***

More job adverts >>
This job advert has expired 2022-02-15 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...