HESTIA BALTIC, Private limited liability company

Manager

Advert is valid until:2017-12-15
Company activity field:Trade
Job description:Įmonė, užsiimanti prekyba fejerverkais, siūlo gerai apmokamą, laikiną darbą.
Darbo pobūdis:

  • Sezoninių, laikinų prekybos vietų Vilniaus mieste ir regione organizavimas, koordinavimas ir pilna jų veiklos kontrolė.
  • Darbuotojų atranka, jų apmokymas dirbti, darbuotojų konsultavimas, pardavėjų darbo kokybės priežiūra ir kontrolė.

Reikalavimai kandidatams:

  • Komunikabilumas, geri darbo su žmonėmis įgūdžiai, pozityvumas, motyvacija, noras dirbti ir įgyti naujų žinių.
  • Tvarkingumas, kruopštumas ir atsakingas požiūris į pavestą atlikti darbą.
  • Energingumas, darbštumas, savarankiškumas, greita orientacija, gebėjimas efektyviai planuotis savo darbo laiką ir organizuoti darbą prekybos skyriuose esant dideliam darbo krūviui.
  • Darbo prekybos srityje ir organizacinio pobūdžio darbo patirtis.
  • Sąžiningumas ir nepriekaištinga reputacija.
  • Vairuotojo pažymėjimas.
  • Nuosavas automobilis tinkamas darbui būtų privalumas.

Mes siūlome:

  • Įdomų darbą draugiškame kolektyve.
  • Gerą darbo užmokestį ir papildomos motyvacijos sistemą.
  • Socialines garantijas.
Contact phone number: 8 611 37 899

Prekiaujame šventiniais fejerverkais, konfeti, dangaus ir vandens žibintais ir kita, įvairia šventine atributika.
Pirkėjams visuomet galime pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį. Pas mus rasite itin platų prekių asortimentą bei geriausias kainas.
More job adverts >>
This job advert has expired 2017-12-15 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...