VINGĖS TERMINALAS

VINGĖS TERMINALAS, Private limited liability company

TRANSPORTO VADYBININKAS (-Ė)

Atlyginimas atskaičius mokesčius700―1240 €
Advert is valid until:2020-10-31
Job description:Darbo pobūdis
  • Aktyvi vežėjų paieška bei nuolatinis darbas su esamais vežėjais
  • Krovinio gabenimo proceso valdymas;
  • Operatyvus iškilusių problemų sprendimas ir stresinių situacijų valdymas.
  • Nuolatinių ryšių su įmonės klientais palaikymas;
  • Pervežimo dokumentų administravimas.
Reikalavimai:
  • 1-2 metų patirtis transporto srityje
  • Gebėjimas dirbti individualiai ir komandoje
  • Anglų ir rusų kalbų žinios, kitų kalbų mokėjimas – privalumas
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.
  • Geri derybininko įgūdžiai;
Mes jums siūlome
  • Puikias darbo sąlygas draugiškame kolektyve;
  • Konkurencingą darbo užmokestį už pasiektus rezultatus;
  • Galimybę atvykti/išvykti į darbo vietą įmonės užsakytu transportu;

Contact phone number: 8 5 2394500
More job adverts >>
This job advert has expired 2020-10-31 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...