Concretum, Private limited liability company

Technologas (plastiko perdirbimas)

Atlyginimas atskaičius mokesčius1200―1600 €
Advert is valid until:2020-06-28
Job description:Technologas

Darbo pobūdis

Gamybos technologinio proceso kontrolė;

Vidinių procesų tobulinimas, neatitikimų analizė;

Gaminių technologinių kortelių kūrimas;

Techninės dokumentacijos ruošimas;

Naujų gaminių įvedimas į gamybą;

Naujų technologinių sprendimų paieška ir diegimas;

Produkcijos kokybės kontrolė, problemų indentifikavimas ir sprendimas;

Gaminių medžiagų parinkimas, kainų ir savikainų skaičiavimas;

Gamybos ataskaitų ar kitų dokumentų ruošimas.

Reikalavimai

Aukštesnysis/ aukštasis techninis išsilavinimas;

Puikūs darbo kompiuteriu pagrindai;

Atsakingumas, savarankiškumas, sugebėjimas greitai įsisavinti naujoves, greita orientacija;

Anglų kalbos mokėjimas;

Darbo patirtis gamyboje – privalumas.

Analogiško darbo patirtis gamyboje (plastiko perdirbimas);

Žaliavų (plastikų) naudojamų gamyboje išmanymas;

Gebėjimas greitai įsisavinti naujas technologines žinias;

Inovatyvumas, komandiškumas,

Mokėjimas savarankiškai bei atsakingai dirbti;

Mes jums siūlome

Įdomų ir atsakingą darbą stabiliai veikiančioje tarptautinio kapitalo įmonėje;

Profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybes;

Konkurencingą atlygį ir patrauklų motyvacinį paslaugų paketą;

Visas socialines garantijas, laiku mokamą atlyginimą;

Darbo laikas 8.00-17.00

Profesinio tobulėjimo galimybes;

Darbo vieta:

Žarijų g. (Aukštieji Paneriai)

Darbo užmokestis (į rankas):

Nuo 1200 Eur.

Contact phone number: 868258030
More job adverts >>
This job advert has expired 2020-06-28 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...