Concretum, Private limited liability company

Sverėja

Atlyginimas atskaičius mokesčius500 €
Advert is valid until:2019-11-18
Job description:Darbo pobūdis
Antrinių žaliavų svėrimas, svarstyklių rodmenų sekimas;
Dokumentų pildymas, žaliavų apskaitos vedimas;
Priimamų ir išsiunčiamų žaliavų kiekių fiksavimas;
Mašinų pleidimas į teritoriją per šlakbaumą.
Reikalavimai
Iniciatyvumas, savarankiškumas, atsakomybė, kruopštumas.
Bent minimalūs įgūdžiai dirbant kompiuteriu.
Gebėti dirbti komandoje ir individualiai

Mes jums siūlome
Laiku mokamą atlyginimą ir visas socialines garantijas;
Visas darbui ir asmens saugumui reikalingas priemones;
Apmokymą darbo vietoje .

Informacija apie darbą:
Darbo vieta:
Sandėlių g., Vilnius (Aukštieji Paneriai)
Darbo pobūdis:
visa darbo diena nuo 08:00 iki 17:00 val.
Darbo užmokestis (Į rankas):
500 Eur.

Contact phone number: 868258030
More job adverts >>
This job advert has expired 2019-11-18 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...