Dodox

Dodox, Private limited liability company

Sandėlio darbuotojas (-a) – po 6 mėn. nemokami kvalifikacijos kėlimo kursai

Atlyginimas atskaičius mokesčius560―1000 €
Advert is valid until:2022-11-09
Job description:Lietuvoje nauja darbo paieškos platforma „Heyrelo“ ieško motyvuotų, dinamišką darbą mėgstančių sandėlio darbuotojų.

Darbo pobūdis:
  • prekių priėmimas, iškrovimas bei išdėliojimas į lentynas;
  • prekių atrinkimas, tikrinimas bei pakavimas;
  • užsakymų surinkimas;
  • kai kuriais atvejais gali tekti kelti svorius iki 25 kg.

Reikalavimai:
  • turite vidurinį išsilavinimą;
  • esate motyvuotas (-a) ir mėgstate būti įvertintas (-a) už pasiektus rezultatus;
  • esate atidus (-i) ir darbštus (-i);
  • greitai prisitaikote naujoje aplinkoje;
  • norite kelti savo kvalifikaciją ateityje;
  • panašaus darbo patirtis
    – privalumas.

„Heyrelo“ yra nauja darbo paieškos platforma Lietuvoje, siūlanti konkurencingą darbo užmokestį, karjeros galimybes ir lankstų darbo grafiką, kurį nesunku priderinti prie jūsų gyvenimo būdo.
Kiekvienam „Heyrelo“ darbuotojui siūlome:

Didesnį negu įprastai darbo užmokestį
„Heyrelo“ platforma sujungia kelis terminuoto darbo kontraktus į vieną ilgalaikį darbo pasiūlymą, kad jūs galėtumėte uždirbti daugiau negu dirbdami tą patį darbą kitur.

Nemokamus kvalifikacijos kėlimo kursus
Kiekvienam, dirbančiam „Heyrelo“ platformoje ilgiau nei 6 mėn., apmokame pasirinktų kvalifikacijos kėlimo kursų išlaidas (pvz., autokrautuvo vairuotojo ar C kategorijos vairavimo kursus).

Lankstų darbo grafiką
Pasirinkite, kada ir kokiomis sąlygomis, jums patogu dirbti „Heyrelo“ platformoje, kad darbas atitiktų jūsų gyvenimo būdą.

Darbuotojo Andriaus atsiliepimas: „Darbas „Heyrelo“ niekada nenusibosta. Tris mėnesius dirbau sandėlio operatorium vienoje didelėje Lietuvos įmonėje, o po to gavau pasiūlymą dirbti šešis mėnesius užsakymų surinkėju siuntų terminale. Svarbiausia, kad uždirbau daugiau nei būčiau įsidarbinęs ten savarankiškai!“

Jeigu ši pozicija jus sudomino, prašome savo gyvenimo aprašymą/ CV siųsti el. paštu ***, laiško temoje nurodant „Sandėlio darbuotojas (-a)“. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Konfidencialumą garantuojame.
More job adverts >>
This job advert has expired 2022-11-09 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...