MV SUPPLY

MV SUPPLY, ЗАО

Projektų vadovo asistentas

Объявление действительно до:2018-03-21
Сфера деятельности предприятия:Строительство, недвижимость
Характер работы:Jeigu tu esi paskutinių kursų studentas (-ė)
ir turi 4 atliekamas valandas per dieną mes laukiame tavęs.

Darbo pobūdis

Ieškome projektų vadovo asistento (-ės), kurio (-ios) pagrindinė užduotis - pagalba projektų vadovui organizuojant ir administruojant apdailos darbų užsakymus Prancūzijoje:
- komandiruojamų darbuotojų, atliekančių apdailos darbus, apgyvendinimo Prancūzijoje organizavimas;
-skrydžių, traukinių, autobusų bilietų paieška ir užsakymas;
- kitų projektų vadovo paskirtų užduočių atlikimas.

Reikalavimai kandidatui/-ei

- rašytinės ir sakytinės prancūzų kalbos žinios (mažiausiai B1 lygiu);
- kompiuterinis raštingumas (MS Office);
- puikūs komunikaciniai įgūdžiai;
- gebėjimas dirbti dinamiškoje aplinkoje ir prioretizuoti užduotis.

Privalumai:

Anglų ir kitos užsienio kalbos;

Mes Jums siūlome

- kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį;
- visas darbui reikalingas priemones;
- tobulėjimo galimybes ir profesinius iššūkius;
- vasaros laikotarpiu pereiti į pilną etatą.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Gyvenimo aprašymą siųskite ***
Контактный телефон: +37064764472
MV SUPPLY http://www.mvsupply.eu

Nuo 2007 metų sėkmingai Lietuvoje veikianti uždaroji akcinė bendrovė „MV Supply“, kurios pagrindinė veikla – metalinių konstrukcijų (sandėlio įrangos) montavimas Vakarų Europoje, plečia savo veiklą.
Больше объявлений о работе >>
Время действия этого объявления о работе закончилось 2018-03-21 Больше объявлений о работе >
При возникновении вопросов пишите нам.
Мы будем очень благодарны, если вы сообщите нам о любых замеченных на сайте
ошибках или недостающих функциях.
Обращаюсь по поводу:
Ваше имя:
Адрес электронной почты:
Телефон(не обязательно):
Вопросы, пожелания:
Пожалуйста, ждите...