Concretum, Private limited liability company

Plastiko plėvelės rūšiuotoja/-as

Atlyginimas atskaičius mokesčius700―1000 €
Advert is valid until:2021-08-23
Job description:Darbo pobūdis:

  • Polietileno plėvelės/plastiko būtelių rūšiavimas pagal nurodytus kriterijus ir nustatytą įstaigos tvarką bei normas;
  • Darbas prie rūšiavimo linijos, uždarame, gerai vėdinamame ir šildomame sandėlyje.

    Tvarkos, švaros palaikymas sandėliavimo zonoje bei darbo vietoje.

    Darbo grafikas po 12 valandų slenkančiu grafiku ir pamainomis. (ir naktimis)

Reikalavimai:

  • NETURINČIUS DARBO PATIRTIES APMOKOME;
  • GREITAS DARBO TEMPAS IR FIZINĖ IŠTVERMĖ;
  • Sąžiningumas, kruopštumas ir operatyvumas atliekant užduotis.
  • Darbštumas, atsakingumas, reiklumas sau, atidumas
  • Panašaus darbo patirtis būtų privalumas
Mes siūlome:

    Visas socialines garantijas

    Laiku mokamą atlyginimą, priklausantį nuo asmeninio bei komandinio darbo rezultatų;

    Sąžiningą naktinio darbo, viršvalandžių, šventinių dienų apmokėjimą;

Darbo vieta:

    Sandėlių
    g./ Žarijų g. , Vilnius (Aukštieji Paneriai)
Darbo užmokestis:

    Nuo 700 iki 1000
    Eur (į rankas)
Contact phone number: 868258030
More job adverts >>
This job advert has expired 2021-08-23 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...