Sinergus

Sinergus, Private limited liability company

Pardavimų vadybininkas

Atlyginimas atskaičius mokesčius600―1000 €
Advert is valid until:2019-04-20
Job description:UAB Sinergus plečia savo gretas ir ieško drąsaus ir komunikabilaus pardavimų vadybininko Vilniuje!

▪️Darbo aprašymas:
- naujų klientų paieška ir santykių palaikymas su esamais klientais;
- projektų priežiūra ir palaikymas.

▪️Reikalavimai:
- komunikabilumas;
- gebėjimas savarankiškai vesti derybas;
- vairuotojo pažymėjimas ( B kategorija ).

▪️Privalumai:
- nuosavas automobilis.

▪️Mes siūlome:
- geras darbo sąlygas profesionaliame kolektyve, tobulėjimo ir saviraiškos galimybes;
- profesinio augimo ir tobulinimosi galimybes;
- atsakingą ir įdomų darbą;
- geras darbo sąlygas;
- socialines garantijas.

CV su nuoroda „Pardavimų vadybininkas“ siųskite elektroniniu paštu ***
Tel. pasiteiravimui 867350901
Daugiau apie įmonę: http://www.sinergus.lt/
Contact phone number: 867350901
Sinergus http://www.sinergus.lt

UAB SINERGUS – statybos įmonė, kuri atlieka bendrastatybinius, vidaus apdailos, šildymo, vėdinimo, santechnikos montavimo darbus.
More job adverts >>
This job advert has expired 2019-04-20 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...