FABJORO

FABJORO, Private limited liability company

Pardavimo vadybininkas (-ė)

Atlyginimas atskaičius mokesčius450―1200 €
Advert is valid until:2018-07-19
Company activity field:Trade
Job description:Darbo pobūdis:

Bendravimas su klientais;
Pardavimai, užsakymų priėmimas;
Darbas su įmonės interneto svetaine: prekių įvedimas, aprašymų ir tekstų kūrimas;
Darbas su socialiniais tikslais;
Reklaminių kampanijų organizavimas;

Reikalavimai:

Komunikabilumas;
Atsakingumas;
Reprezentatyvumas;
Puikios lietuvių raštvedybos žinios, geros anglų kalbos žinios;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Aukštasis ar aukštesnysis išsilavinimas;

Privalumai:

Patirtis vadybininko /prekybos srityje;
Darbo su Adobe Photoshop programa žinios;
Rusų kalbos žinios;
Patirtis viešųjų ryšių ar marketingo srityje;

Mes siūlome:

Sklandžiai organizuotą darbą;
Fiksuotą atlyginimą ir motyvuojančius priedus;
Galimybes augti įmonės viduje;
Kvalifikacijos kėlimo kursus;
Visas reikalingas darbo priemones.

Contact phone number: +37068227779
FABJORO http://auksomeistrai.lt/

Auksomeistrai.lt - sertifikuoti, aukštos kokybės papuošalai svarbiausioms gyvenimo progoms.
Gausus papuošalų pasirinkimas neišėjus iš namų ne tik sutaupys laiko, bet ir lėšų - originalūs juvelyriniai dirbiniai prieinamomis kainomis.
Aukščiausia kokybė ,išskirtinumas ir prabanga - tik auksomeistrai.lt
More job adverts >>
This job advert has expired 2018-07-19 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...