randu.lt
„Rimi Lietuva“ yra viena pirmaujančių mažmeninės prekybos įmonių Lietuvoje. Mes priklausome „ICA Gruppen“ – mažmeninės prekybos rinkos lyderei Šiaurės šalių regione. Mūsų parduotuvėse ir biure dirba daugiau kaip 3 400 darbuotojų, o tai reiškia, kad suteiksime Jums galimybę augti ir tobulėti. Tačiau svarbiausia yra tai, kad nors ir esame labai skirtingi, visi esame įsipareigoję laikytis šių trijų bendrų vertybių: paprastumo, įsipareigojimo ir verslumo. Jeigu ir Jums nesvetimos šios vertybės, čia rasite daug panašiai mąstančių ir draugiškų žmonių. Kad ir kas paskatintų pasirinkti „Rimi“, mes vertiname Jūsų pasirinkimą. Taigi prisijunkite prie „Rimi“ ir kartu darysime viską, kad kiekviena diena mūsų klientams taptų šiek tiek lengvesnė.

Rimi Lietuva, UAB

Pardavėjas (-a) - RINKIS RIMI PARDUOTUVĘ VILNIUJE

Dalintis
Atlyginimas atskaičius mokesčiusNuo 640 €
Skelbimas galioja iki:2020-11-21
Darbo pobūdis:

Apie poziciją

Darbas prekybos salėje ir kasos aparatu (neturinčiuosius patirties – apmokysime); Prekių išdėstymas į lentynas; Prekių galiojimo laiko ir kokybės patikra; Profesionalus mūsų klientų aptarnavimas; Prekių išdėstymas prie kasų esančioje zonoje ir jos priežiūra; Tvarkos palaikymas prekybos salėje ir jos priežiūra; Pagalba vyr. kasininkui ir skyriaus vadybininkui.

Mes siūlome

Aiškūs kriterijai kaip uždirbti daugiau; Įmonės pietūs kasdien, sveiki užkandžiai bei kavos pertraukėlės darbuotojams; Išskirtinės sąlygos darbuotojams apsiperkant su Rimi nuolaidų kortele bei specialūs pasiūlymai; Privilegijos ir dovanos darbuotojams įvairių švenčių proga, parama nutikus nelaimėms; Skandinaviška verslo kultūra, suteikianti stabilumą ir socialines garantijas; Studijų finansavimo, mokymosi ir karjeros galimybės.

Reikalavimai

Jeigu Tu: Esi pilnametis (ne jaunesnis nei 18 metų); Esi draugiškas ir lengvai bendraujantis; Esi orientuotas į klientą ir rezultatus; Esi atsakingas ir kruopštus; Nevengi fizinio darbo; Kalbi lietuviškai; Nori mokytis ir tobulėti.

Darbo laikas

Įvairūs darbo grafikai

Atlygis

Nuo 640 EUR prieš mokesčius Didesnis pradinis atlyginimas turint reikiamos patirties ir įgūdžių

Norite kandidatuoti? Spauskite "Siųsti CV".
Siųsti CV
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2020-11-21 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...