Graso, Private limited liability company

Nestandartinių Baldų Surinkėjas-Gamintojas (Riešė)

Atlyginimas atskaičius mokesčiusNuo 1200 €
Advert is valid until:2020-12-31
Company activity field:Production
Job description:DARBAS NESTANDARTINIŲ BALDŲ SURINKĖJUI-GAMINTOJUI

Nestandartinių baldų gamybos įmonė siūlo darbą.

Darbo pobūdis
Nestandartinių baldų gamyba pagal individualius užsakymus. Darbas tiek gamyboje, tiek surinkime.
Plokščių pjovimas, laminavimas, klijavimas, gręžimas;
Baldų surinkimas, montavimas pas klientus;
Stumdomų durų gamyba.

Reikalavimai:
Patirtis baldų gamyboje būtina (mažiausiai 1 metai);

Atsakomybė už atliktų darbų tikslumą ir terminus;
Brėžinių skaitymas;
Sugebėjimas organizuoti savo darbą, darbas komandoje;
Atsakingumas ir orientacija į aukštą kokybę;
Be žalingų įpročių.
Vairuotojo pažymėjimas (B) (būtų privalumas).

Siūlome:
Geros darbo sąlygos;
Draugiškas kolektyvas;
Socialinės garantijas.

ATLYGINIMAS PRIKLAUSO NUO IŠDIRBIO. Atlyginimas po mokesčių: 1200 EUR į rankas.

Skambinti: 8 674 86858
Requirements for employee:DARBUOTOJAS TURI MOKĖTI PAGAMINTI BALDĄ PAGAL DUOTĄ BRĖŽINĮ.

Reikalinga bent 1 metų tokio darbo patirtis.

Contact phone number: 867486858

Nestandartinių baldų gamyba
More job adverts >>
This job advert has expired 2020-12-31 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...