Parnasas

Parnasas, Private limited liability company

mechanikas

Atlyginimas atskaičius mokesčiusNuo 800 €
Advert is valid until:2021-01-29
Job description:Darbo pobūdis:

·Automobilių priežiūros organizavimas ir vykdymas;
.remonto darbų organizavimas ir vykdymas;
.vadovavimas ir darbų paskirstymas mechanikų (2-3 žmonės);
. Alga nuo 800 EUR.
CV DĖL DARBO SIŲSTI EL PAŠTU: ***

Requirements for employee:Reikalavimai
.profesinis arba aukštesnysis techninis išsilavinimas;
.darbo patirtis: mechanikas, šaltkalvis (3 metai) arba vyr. mechanikas / vyr. šaltkalvis (1 metai);

rusų kalbos žinios - privalumas;
.darbo organizavimo įgūdžiai;
.galimybė dirbti pamaininiu darbo grafiku.

Company offers:Mes jums siūlome

·būti energingos, inovatyvios komandos dalimi, prisidėti prie ilgalaikės ir stabilios įmonės sėkmės;
.konkurencingą darbo užmokestį ir piniginius priedus už darbo rezultatus;
.tobulėjimo galimybes.

Contact phone number: 865524380
More job adverts >>
This job advert has expired 2021-01-29 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...