Švarus pasaulis

Švarus pasaulis, Private limited liability company

Logistikos vadybininkė (-as)

Atlyginimas atskaičius mokesčius800―1200 €
Advert is valid until:2020-10-15
Job description:Darbo pobūdis

Purvą sugeriančių kilimėlių keitimo logistikos organizavimas;

Bendravimas su esamais ir būsimais klientais;

Sutarčių registravimas, bei kitos dokumentacijos, susijusios su paslaugos atlikimu, tvarkymas;

Vairuotojų kontroliavimas, bei atranka esant poreikiui;
DĖL DARBO CV SU PAREIGOMIS Į KURIAS KANDIDATUOJATE SIŲSKITE EL PAŠTU ***
TIK SU ATRINKTAIS KANDIDATAIS SUSISIEKSIME.

Requirements for employee:Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas;

Loginis mąstymas;

Komunikabilumas;

Greita reakcija;

Stresinių situacijų valdymas;

Gebėjimas dirbti tiek savarankiškai, tiek komandoje;

Panašaus darbo patirtis ar patirtis įmonėje užsiimančioje purvą sugeriančių kilimėlių nuoma ir keitimu būtų didelis privalumas.

Company offers:Mes jums siūlome

Darbą biure Karoliniškių mikrorajone;

Visas priemones reikalingas darbui;

Contact phone number: +37067311748
More job adverts >>
This job advert has expired 2020-10-15 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...