"Ecoservice"

"Ecoservice", Private limited liability company

Logistikos vadybininkas

Atlyginimas atskaičius mokesčius900―1100 €
Advert is valid until:2019-07-14
Job description:Darbo pobūdis
  • Vilniaus padalinio vairuotojų ir krovėjų darbo grafikų ir maršrutų planavimas, organizavimas ir kontrolė.
  • Darbo grafikų ir tabelių pildymas.
  • Einamųjų transporto skyriaus klausimų sprendimas.
  • Kuro ataskaitų rengimas ir kuro sunaudojimo kontrolė.
Reikalavimai
  • Aukštasis / aukštesnysis išsilavinimas.
  • Bent 2 metų darbo patirtis transporto / logistikos srityje.
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai, imlumas žinioms ir noras tobulėti.
  • Greita orientacija, gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus.
  • Gebėjimas koncentruotis ir sistemingai dirbti komandoje.
  • Komunikabilumas, organizuotumas, reiklumas.
  • Rusų k. mokėjimas (bent susikalbėti) - didelis privalumas.
Mes jums siūlome
  • Kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį.
  • Realias karjeros galimybes.
  • Dalinį kelionės į / iš darbo išlaidų kompensavimą.
  • Papildomą draudimą nuo nelaimingų atsitikimų darbo ir ne darbo metu.
  • Stiprią ir draugišką komandą.
Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Jūsų asmens duomenys, nurodyti gyvenimo aprašyme, bus saugomi kandidatų duomenų bazėje. Asmens duomenys bus tvarkomi įstatymų nustatyta tvarka.
Contact phone number: +37069847975
"Ecoservice" http://www.ecoservice.lt

Lyderiaujanti atliekų tvarkymo bendrovė Lietuvoje, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, apdorojimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą.
More job adverts >>
This job advert has expired 2019-07-14 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...