BALTICSOFA

BALTICSOFA, UAB

Logistikos vadybininkas (-ė)

Atlyginimas atskaičius mokesčiusNuo 1300 €
Skelbimas galioja iki:2023-04-17
Darbo pobūdis:Mūsų įmonės Tiekimo grandies komandai ieškome naujo komandos nario, kuris bus atsakingas už mūsų gaminių pristatymą klientams (įmonėms) užsienio šalyse ir į kurio /-ios funkcijas įeitų šie darbai:
  • Krovimo grafikų sudarymas
  • Produkcijai išvežti reikalingo transporto užsakymas
  • Bendradarbiavimas su vežėjais ir galutiniais pristatymo gavėjais
  • Savalaikis vežimo dokumentų parengimas, sutikrinimas
  • Muitinės procedūrų vykdymas, Intrastato ataskaitų rengimas
  • Sąskaitų faktūrų sutikrinimas ir išrašymas
  • Logistikos procesų efektyvinimo pasiūlymų teikimas
Reikalavimai:Idealu būtų, jei atitiktumėte žemiau išvardintus reikalavimus, tačiau, visų pirma, rinksimės asmenybę ir pozityvų požiūrį, o ne diplomus ar analogiškas patirtis:
  • 1 ar daugiau metų patirtis logistikoje
  • Aukštasis / aukštesnysis išsilavinimas
  • Anglų k. (būtina ), rusų k. - privalumas, lietuvių k. naudojame kasdien bendravimui įmonės viduje ir su partneriais
  • Greita orientacija ir gebėjimas priimti sprendimus
  • Stiprus atsakomybės ir komandiškumo jausmas
Mes Jums siūlome:
  • Patogų darbo laiką
  • Karjeros galimybes
  • Esant poreikiui - galimybę dirbti iš namų
  • Reguliarius mokymus
  • Telefoną ir kompiuterį asmeniniam naudojimui
  • Nuolaidas mūsų įmonės gaminamai produkcijai
  • Nemokamą automobilio parkingą
DĖMĖSIO: Kandidatuodamas į šią poziciją, kandidatas sutinka, jog jo/ jos asmeniniai duomenys bus administruojami Bendrojo Apsaugos Reglamento numatyta tvarka ir saugomi Balticsofa Personalo departamento darbuotojų. Asmeniniai duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims be kandidato sutikimo.
Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2023-04-17 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...