Concretum, Private limited liability company

Laborantas (PET perdirbimas)

Atlyginimas atskaičius mokesčius800 €
Advert is valid until:2021-05-02
Job description:Chemikas – laborantas

Darbo pobūdis

Darbas kokybės kontrolės laboratorijoje;
Gaminamos produkcijos kokybės kontrolė;
Žaliavos bei gaminamos produkcijos laboratoriniai tyrimai;
Tyrimų protokolų bei ataskaitų pildymas;

Reikalavimai

Aukštesnysis/aukštasis universitetinis išsilavinimas chemijos srityje;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Cheminių tyrimų metodų išmanymas;
Gebėjimas analizuoti laboratorinių tyrimų metu gautus duomenis bei pateikti konkrečias išvadas apie gautus rezultatus;
Sugebėjimas kaupti, sisteminti, analizuoti ir apibendrinti informaciją;
Savarankiškumas, kruopštumas, atsakingumas, imlumas.

Privalumai:
Darbo patirtis su plastiko žaliavomis

Mes jums siūlome

Visas socialines garantijas;
Visada laiku mokamą darbo užmokestį;

Reikiamas darbui priemones darbui;

Darbo vieta:

Žarijų g. (Aukštieji Paneriai)

Darbo laikas :

1 etatas – 8 val. Per dieną nuo pirmadienio iki penktadienio

0,5 etato – 4 val.per dieną, arba kelias dienas per savaitę (400 Eur į rankas)

Darbo užmokestis į rankas:

800 Eur.

Contact phone number: 868258030
More job adverts >>
This job advert has expired 2021-05-02 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...