Švarus pasaulis

Švarus pasaulis, Private limited liability company

Kokybės vadovas -ė

Atlyginimas atskaičius mokesčius1200 €
Advert is valid until:2020-09-11
Job description:DARBO POBŪDIS:

Koordinuoti ir tobulinti ir kokybės vadybos sistemą atsižvelgiant į įmonės strategiją (valymo paslaugų srityje);

Paslaugų proceso priežiūra, siekiant užtikrinti aukštą paslaugų kokybę klientams;

Pretenzijų, dėl paslaugų neatitikčių administravimas;

Kokybės užtikrinimo skyriaus darbo koordinavimas, mokymas;

Darbo grafikų sudarymas, darbo laiko apskaitos žiniaraščių pildymas;

Kokybės dokumentų ruošimas, valdymas, laikymosi užtikrinimas ir analizavimas;

Glaudus bendradarbiavimas su kokybės vadybininkais ir jų kontrolė.
DĖL DARBO CV SU PAREIGOMIS Į KURIAS KANDIDATUOJATE SIŲSKITE EL PAŠTU ***
Tik su atrinktais kandidatais susisieksime.

Requirements for employee:REIKALAVIMAI:

Aukštasis išsilavinimas;

Analogiško darbo patirtis būtų privalumas;

Puikios kokybės vadybos žinios;

Pasižymėti puikiomis lyderio savybėmis, gebėti aiškiai komunikuoti, bendradarbiauti;

Gebėjimas planuoti, organizuoti bei prioretizuoti užduotis;

Puikūs darbo įgūdžiai "MS office" programomis;

Vairuotojo pažymėjimas bei vairavimo patirtis;

Rusų kalbos mokėjimas;

Company offers:MES SIŪLOME:

Aktyvų, dinamišką darbą;

Tobulėjimo galimybes;

Nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą ir papildomas motyvacines priemones, taikomas įmonės darbuotojams;

Visas socialines garantijas;

Visas darbui reikalingas priemones;

Contact phone number: +37067311748
More job adverts >>
This job advert has expired 2020-09-11 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...