Buck Marine oil, AB

Internship Vacancies

Atlyginimas atskaičius mokesčiusNuo 2000 €
Skelbimas galioja iki:2019-05-13
Darbo pobūdis:uck Marine Environmental Technologies is a leading international provider of marine oil / environmental services.

Buck Marine Environmental Technologies provides services on two service lines: technology and engineering and maintenance. Buck Marine primarily operates in Continental Europe, North-West Europe, North America and the Middle East. Process industry customers come from sectors that include chemicals and petrochemicals, energy, oil and gas, pharmaceuticals and biofarma, metallurgy and cement. With 25,000 employees, Buck Marine has the highest safety and quality standards.

We cover the entire value chain from consulting, engineering, manufacturing, assembly, maintenance, factory expansion and revolution, as well as environmental technologies and digital programs.

Our service line Technology is located all over the world. Its services are offered worldwide in all major regions. Our engineering and maintenance services are provided on a regional basis and are run directly on customer sites.

The service line operates globally in the core areas of Life Science, Energy & Emission Control and Automation; it is actively involved in structuring the changes currently being carried out by the process industry. This includes modules for biopharmaceutical systems (so-called "slides"), such as filtering technologies ("scrubbers") used for vessels and components used in the nuclear power industry.

The company has the necessary expertise in engineering, project management, technology technology, sterile environment and clean room technology, as well as extremely clean media technologies. In addition, Life Science offers solutions for the food industry.

Are you burning an individualized engineering and service career? Perfect - this is what connects more than 20,000 employees / trainees to Buck Marine Environmental Technologies.

Starting your career at Buck Marine, you gain a deeper insight into a dynamic company with great career opportunities where you can build your own ideas.

We have Internship/traineeships for geologists, engineers, administrative officers, accountants, doctors.
We offer a variety of tasks, a complex environment and a combination of ideal theory and practice. Employees accumulate practical experience and form the basis of their career at Buck Marine Environmental Technologies every month.

Salary: € 2,000 per month

Interested candidates send their CV / Resume to: ***

Buck Marine Oil Environmental Technologies GmbH
1 32. I.Kanto Klaipeda
Lithuania
Kontaktinis telefonas: 37044393458

Buck Marine Environmental Technologies“ yra pirmaujanti tarptautinė jūrų naftos / aplinkos pramonės paslaugų teikėja.

Buck Marine Environmental Technologies“ teikia paslaugas dviejose paslaugų linijose: technologijos ir inžinerija ir priežiūra. „Buck Marine“ pirmiausia veikia regionuose „Continental Europe“, Šiaurės Vakarų Europoje, Šiaurės Amerikoje ir Artimuosiuose Rytuose. Proceso pramonės klientai yra iš sektorių, kuriuose yra cheminių medžiagų ir naftos chemijos, energijos, naftos ir dujų, farmacijos produktų ir biofarma, metalurgija ir cementas. Su 25 000 darbuotojų „Buck Marine“ laikosi aukščiausių saugos ir kokybės standartų.

Mes aprėpiame visą vertės grandinę nuo konsultavimo, inžinerijos, gamybos, surinkimo, priežiūros, gamyklos išplėtimo ir apsisukimų, taip pat aplinkosaugos technologijas ir skaitmenines programas.

Mūsų paslaugų linija Technologijos yra išdėstytos visame pasaulyje. Jo paslaugos siūlomos visame pasaulyje visuose pagrindiniuose regionuose. Mūsų inžinerijos ir priežiūros paslaugos teikiamos regioniniu mastu ir vykdomos tiesiogiai klientų svetainėse.

Paslaugų linija vykdo savo veiklą pasauliniu mastu pagrindinėse „Life Science“, „Energy & Emission Control“ ir „Automation“ srityse; ji aktyviai dalyvauja struktūrizuojant pokyčius, kuriuos šiuo metu vykdo proceso pramonė. Tai apima biofarmacinių sistemų modulius (vadinamuosius „slydus“), pavyzdžiui, taip pat filtravimo technologijas („šveitiklius“), naudojamus branduolinės energijos pramonėje naudojamiems laivams ir komponentams.

Bendrovė turi reikiamą patirtį inžinerijos, projektų valdymo, technologinių technologijų, sterilios aplinkos ir švarių patalpų technologijos srityse, taip pat itin švarios žiniasklaidos technologijos. Be to, verslo padalinys „Life Science“ siūlo sprendimus maisto pramonei.

Ar deginate individualiai pritaikytą inžinerijos ir paslaugų karjerą? Perfect - tai yra tai, kas jungia daugiau nei 20 000 darbuotojų / stažuotojų „Buck Marine Environmental Technologies“.

Pradėdamas savo karjerą „Buck Marine“, įgyjate gilesnių įžvalgų dinamiškoje kompanijoje, turinčioje puikias karjeros galimybes, kur galite kurti savo idėjas.

Mes turime stažuotės laisvų vietų geologui, inžinieriams, administraciniams pareigūnams, buhalteriams, gydytojams.
Mes siūlome įvairias užduotis, sudėtingą aplinką ir idealų teorijos ir praktikos derinį. Darbuotojai kaupia praktinę patirtį ir sudaro pagrindą savo karjerai „Buck Marine Environmental Technologies“ kas mėnesį.

Atlyginimas: 2 000 eurų per mėnesį

Suinteresuoti kandidatai savo CV / Resume siunčia į: info@buckmarinegmbh.com

Lithuania
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2019-05-13 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...