Personalo mediatoriai

Personalo mediatoriai , MB

Ieškome ambicingų gamybos operatorių !

Atlyginimas atskaičius mokesčius777―1250 €
Skelbimas galioja iki:2024-08-21
Darbo pobūdis:Tapk mūsų komandos dalimi ir kurk ateitį kartu!

Mūsų gamykla Jašiūnuose, vos už 30 km nuo Vilniaus, ieško gamybinės linijos operatoriaus (-ės), kuris prisidėtų prie mūsų sėkmingos komandos.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Dinamiška darbo aplinka: Dalyvauk modernių gamybos procesų kūrime ir tobulinime.
  • Profesinis augimas: Siūlome galimybę tobulėti ir įgyti naujų įgūdžių.
  • Konkurencingas atlyginimas: Uždirbk nuo 1060 iki 2000 Eur brutto, priklausomai nuo patirties.
  • Stabili darbo vieta: Prisijunk prie sėkmingos ir augančios įmonės.
Reikalavimai darbuotojui:Ko tikimės iš tavęs:

  • Patirties dirbant su gamybiniais įrenginiais.
  • Techninio arba elektrotechninio išsilavinimo.
  • Atsakingumo, organizuotumo ir gebėjimo dirbti komandoje.
  • Noros mokytis ir tobulėti.
Siųsk savo CV arba skambink +37066827278 ir prisijunk prie mūsų!

Kontaktinis telefonas: +37066827278
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2024-08-21 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...