Lemon One GmbH

Fotografas

Skelbimas galioja iki:2019-01-27
Darbo pobūdis:Ar tave domintų gauti daugiau fotosesijų ir praplėsti savo portfolio? Esame Lemon One - Berlyne įsikūręs startuolis jungiantis fotografija degančius žmones. Šiuo metu plečiame tinklą ir ieškome fotografų Vilniuje bei Kaune.

Kaip mes veikiame? Lemon One - tai online fotografų platforma. Čia užsiregistravęs pateksi į fotografų sąrašą savo mieste, kur įmonės užsako trumpas fotosesijas. O kas toliau? Tu nustatai laiką, kada gali fotografuoti, ir lauki užsakymų iš mūsų!

Ar Tave domintų tokia galimybė? Jeigu akys užsidegė ir norėtum prisijungti prie Lemon One, būtinai užsiregistruok čia: https://www.lemonone.com/en/photographers?

Apie mus gali daugiau rasti https://www.lemonone.com
Reikalavimai darbuotojui:Minimali patirtis - 1 metai
Fotografijos technika
Privalumai:Darbas tau patogiu metu,
Portfolio auginimas,
Profesinį konsultavimas

Įmonė siūlo:Darbą patogiu metu,
Pastovius užsakymus,
Aiškias darbo instrukcijas ir specifikacijas,
Galimybė auginti savo portfolio,
Profesinį konsultavimą
Kontaktinis telefonas: 62813212
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2019-01-27 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...