Sumanios idejos

Sumanios idejos, Private limited liability company

Designer

Atlyginimas atskaičius mokesčius500―800 €
Advert is valid until:2019-06-01
Company activity field:Production
Job description:Reklamos ir dekoro gamybos įmonė ieško dizainerio.
Ieškome kūrybingo, iniciatyvaus, atsakingo komandos nario! Jeigu turi pakankamai noro kurti akį traukiančius dizaino darbus,mes galime dirbti kartu.

Darbo pobūdis:
- Dizaino ir maketavimai darbai;
- Failų paruošimas gamybai;
- Socialinių medijų vystymas (Facebook, Instagram, Youtube ir kt.):
- Vizualinių dizainų kūrimas (statinių ir dinaminių);
- Idėjų generavimas;

Reikalavimai: - Kūrybinis išsilavinimas (privalumas), gali būti paskutinio kurso studentas (-ė);
- Grafikos supratimas, skonio pojūtis, spalvų suvokimas;
- Darbo patirtis su Adobe ar Corel Draw programų paketu;
- Skaitmeninių dizaino tendencijų išmanymas;
- Geras lietuvių kalbos mokėjimas;
- Anglų kalbos žinios (privalumas);
- Rusų kalbos mokėjimas (privalumas);
- Kūrybingumas;
- Domėjimasis naujovėmis ir greita orientacija;
- Kruopštumas bei atsakingumas.

Siūlome:

- Įdomų, dinamišką darbą jauname ir draugiškame kolektyve;
- Palankų darbui mikroklimatą;
- Laiku mokama atlyginimą ir priedus, priklausančius nuo rezultatų;
- Socialines garantijas;

Laiškus su prisistatymu, nuotrauka, CV bei darbų portfolio siųskite el.paštu ***

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus!

Contact phone number: +370 686 00581
Sumanios idejos http://www.sidea.lt

UAB "Sumanios idejos" Kūrybos ir gamybos įmonė. Reklaminės iškabos, dekoracijos, prekybinė įranga,interjerai.
More job adverts >>
This job advert has expired 2019-06-01 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...