Reitan Convenience Lithuania

Reitan Convenience Lithuania, UAB

APLIKACIJŲ PALAIKYMO SPECIALISTAS (Bet kuriame Lietuvos mieste)

Atlyginimas atskaičius mokesčius747―1252 €
Skelbimas galioja iki:2024-11-22
Darbo pobūdis:Apie darbo poziciją:
Ieškome IT entuziasto, kuris užtikrintų sklandžią įmonėje naudojamų aplikacijų veiklą, būtų ryšys tarp programinės įrangos tiekėjų ir mūsų komandos, o taip pat padėtų spręsti vartotojų kasdienines problemas. Tai pozicija tiems, kurie nori tapti tikrais programų herojais!
Atsakomybės:
•Sklandus programų veikimas ir problemų sprendimas bendradarbiaujant su programų tiekėjais.
•Duomenų apsikeitimo tarp sistemų užtikrinimas.
•Naudotojų konsultavimas ir techninė pagalba kasdieniais klausimais.
•Programų vystymo koordinavimas ir naujų funkcijų diegimo organizavimas.

Reikalavimai:
•2 metų patirtis aplikacijų palaikymo ar susijusioje srityje.
•Noras mokytis, techninis smalsumas, gebėjimas efektyviai spręsti problemas.
•Patirtis su SQL, IIS administravimu, arba kitomis serverio sistemomis būtų privalumas.
•Geros rašytinės ir žodinės komunikacijos įgūdžiai.
•Komandinio darbo gebėjimai, gebėjimas planuoti savo laiką ir darbus.

Įmonė siūlo:
•Lanksčias darbo sąlygas, galimybę dirbti nuotoliniu būdu.
•Karjeros augimo perspektyvas stabilioje, vertybėmis grįstoje įmonėje.
•Asmeninio tobulėjimo galimybes ir reikiamus mokymus.
•Konkurencingą darbo užmokestį, atsižvelgiant į patirtį ir rezultatus (apie 1000-2000 EUR brutto).
Kontaktinis telefonas: +370 5 2401502
Daugiau darbo skelbimų >>
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...