randu.lt
Anglų kalbos mokykla „Intellectus“ Esame jaunas kolektyvas, nuo pat įkūrimo 2009 metais siekiame, kad pažangių pasaulio mokyklų naudojami anglų kalbos mokymo metodai bei priemonės būtų prieinami ir Lietuvos gyventojams. Be to, dirbti savo mokykloje kviečiame tarptautinės patirties turinčius mokytojus, padedančius mums įgyvendinti tikslus. Nuo gilinančių kalbos žinias jaunųjų mokinių iki verslo sektoriaus atstovų kiekvienas žino, kad esame patyrę ir atsakingi. Vertiname kokybišką klientų aptarnavimą ir aukštą paslaugų kokybę. Mūsų siekis – geriausių ir efektyviausių šiuolaikinio anglų kalbos mokymo paslaugų teikimas Lietuvoje. Esame šalia kiekvieno savo mokinio: Vilniuje Pašilaičiuose, Žirmūnuose bei Naujamiestyje, Kaune Žaliakalnyje ir Klaipėdoje.

UAB „Intellectus kalbų centras“

Anglų kalbos mokytojas

Dalintis
Atlyginimas atskaičius mokesčius500―1500 €
Skelbimas galioja iki:2020-10-30
Darbo pobūdis:

Apie poziciją

Koks yra „Intellectus“ mokytojas? Pamirškite pasenusią mokymo metodiką. Mokymas gali būti gerokai įdomesnis, nei galima įsivaizduoti, jei taikomi tinkami šiuolaikiniai metodai ir priemonės. Mūsų mokytojai yra gabūs ir charizmatiški, turi gerų analitinių įgūdžių, leidžiančių analizuoti mokinių pažangą, gebėjimus ir priimti atitinkamus sprendimus. Mūsų mokytojams nuoširdžiai rūpi mokinių išmokimas ir geri mokymo rezultatai, todėl jie planuoja mokymo procesą taip, kad pasiektų šiuos tikslus, o mūsų patyrusi mokyklos komanda padeda ir pataria. Mokymo sistemą sukūrėme siekdami geriausių rezultatų, todėl sukūrėme nemažai metodinių ir sisteminių (Online mokymosi sistema) sprendimų. Mūsų mokytojai myli kalbas ir turi aistrą jų mokyti. Be abejonės, mums reikalingos nepriekaištingos anglų kalbos žinios. Pamokų metu mėgstame daryti prezentacijas (PowerPoint), nuolat geriname savo darbo metodus, mėgstame eksperimentuoti, bendrauti ir siekiame būti geriausi savo srityje. Jei pritariate šioms mintims bei norite išbandyti savo jėgas – nekantraujame su jumis susipažinti. Ieškome šių sričių mokytojų mūsų trijose mokyklose Vilniuje Pašilaičiuose, Žirmūnuose ir Naujamiestyje: ‐ suaugusiųjų; ‐ vaikų ir paauglių; ‐ specializuotos anglų kalbos (pvz. verslo, IELTS ir kt.);

Mes siūlome

Apmokysime ir suteiksime visą metodinę pagalbą, karjeros galimybes, šiuolaikines priemones bei įrangą. Pasidalinsime metais kaupta patirtimi ir efektyviomis mokymo gudrybėmis, pasauline specialistų praktika. Suderinsime patogų darbo grafiką ir krūvį, aptarsime darbo sritis ir grupių lygius, pasiūlysime motyvuojantį atlygį, priklausantį nuo rezultatų ir krūvio. Mums reikalingas visu etatu dirbantis mokytojas (apie 25–35 akad. val. per sav.), taip pat mažesniu krūviu, pradedant nuo kelių pamokų per savaitę.

Reikalavimai

‐ Turite aukštąjį anglų filologijos išsilavinimą arba esate baigiamųjų kursų studentas. Jei neturite filologijos išsilavinimo, jums reikalingos puikios anglų kalbos žinias (C1–C2 lygio) bei patirtis; ‐ mokate dirbti su MS PowerPoint ir naudoti technologijas; ‐ galite pradėti darbus nuo sausio ar vasario; Šios jūsų savybės būtų privalumai: ‐ patirtis kalbų mokymo srityje; ‐ tarptautinė patirtis; ‐ mokymo tendencijų ir metodų išmanymas; ‐ mokymo kursų baigimas (pvz. CELTA, TESOL ir kt.);

Darbo laikas

Mums reikalingas visu etatu dirbantis mokytojas (apie 25–35 akad. val. per sav.), taip pat mažesniu krūviu, pradedant nuo kelių pamokų per savaitę.

Atlygis

500 - 1.500 EUR į rankas Atlygis priklauso nuo pamokų apimties, mokytojo patirties ir turimų įgūdžių.

Norite kandidatuoti? Spauskite "Siųsti CV".
Siųsti CV
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2020-10-30 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...