UAB „Intellectus kalbų centras“

UAB „Intellectus kalbų centras“

Anglų kalbos mokytojas (-a) | English Language Teacher

Dalintis
Atlyginimas atskaičius mokesčius500―1500 €
Skelbimas galioja iki:2020-10-31
Įmonės veiklos sritis:Paslaugos
Darbo pobūdis:Pamirškite pasenusią mokymo metodiką. Mokymas gali būti gerokai įdomesnis, nei galima įsivaizduoti, jei taikomi tinkami šiuolaikiniai metodai ir priemonės.

Koks yra „Intellectus“ mokytojas?

Mūsų mokytojai yra gabūs ir charizmatiški, turi gerų analitinių įgūdžių, leidžiančių analizuoti mokinių pažangą bei gebėjimus ir priimti atitinkamus metodinius sprendimus. Mūsų mokytojams nuoširdžiai rūpi mokinių išmokimas ir geri mokymo rezultatai, todėl jie planuoja mokymo procesą taip, kad pasiektų šiuos tikslus, o patyrusi mokyklos komanda padeda ir pataria. Mokymo sistemą sukūrėme siekdami geriausių mokymo rezultatų, todėl įgyvendinome nemažai metodinių bei sisteminių sprendimų. Mūsų mokytojai myli užsienio kalbas ir turi aistrą jų mokyti. Be abejonės, mums reikalingos nepriekaištingos anglų kalbos žinios. Pamokų metu mėgstame daryti prezentacijas (PowerPoint), nuolat geriname savo darbo metodus, mėgstame eksperimentuoti, bendrauti ir siekiame būti geriausi savo srityje. Jei pritariate šioms mintims bei norite išmėginti savo jėgas – nekantraujame su jumis susisiekti.

Ieškome šių sričių mokytojų:
  • suaugusiųjų;
  • vaikų ir paauglių;
  • specializuotos anglų kalbos (pvz. verslo, IELTS ir kt.);
Svarbu, kad mokytojui patiktų jo darbas ir mokymo sritis, todėl aptarsime kurios srities mokymas jus domina labiausiai, su kokiais mokiniais jaustumėtės geriausiai, kokius lygius mokysite, kiek pamokų ir grupių turėsite.
Reikalavimai darbuotojui:
  • Aukštasis anglų filologijos išsilavinimas arba esate magistrantas. Jei neturite filologinio išsilavinimo, bet turite nepriekaištingas kalbos žinias, lauksime jūsų CV.
  • mokėsite dirbti su MS PowerPoint;
  • galite pradėti darbus nuo rugsėjo.
Privalumai:
  • patirtis kalbų mokymo srityje;
  • mokymo tendencijų bei metodų išmanymas;
  • mokymo kursų baigimas (pvz. CELTA. TESOL, TEFL);
Įmonė siūlo:Apmokysime naują mokytoją bei suteiksime visą metodinę pagalbą, pasiūlysime karjeros galimybes augančioje mokykloje, šiuolaikines priemones ir įrangą.
Pasidalinsime metais kaupta patirtimi bei mokymo gudrybėmis, pasauline specialistų praktika.
Suderinsime patogų darbo grafiką ir krūvį, aptarsime darbo sritis ir grupių lygius.
Kontaktinis telefonas: +37068501923
Norite kandidatuoti? Spauskite "Siųsti CV".
Siųsti CV
UAB „Intellectus kalbų centras“ http://www.intellectus.lt

UAB „Intellectus kalbų centras“

Anglų kalbos mokykla „Intellectus“ tai jaunas kolektyvas teikiantis aukštos kokybės anglų kalbos mokymo paslaugas. Orientuojamės tik į aukštą kalbinių paslaugų kokybę ir vertiname kokybišką klientų aptarnavimą. Mūsų siekis teikti geriausias bei efektyviausias anglų kalbos mokymo paslaugų Lietuvoje, naudojant šiuolaikinius pasaulio mokyklų metodus ir praktikas. Šiuo metu mūsų įmonė plečiasi ir mūsų komandai yra reikalingi gabūs ir entuziastingi anglų kalbos mokytojai.
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2020-10-31 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...