Urmo grupė

Urmo grupė, UAB

Administratorius (-ė) internetinėje parduotuvėje Vilniuje

Atlyginimas atskaičius mokesčius500―900 €
Skelbimas galioja iki:2018-10-22
Darbo pobūdis:Ieškome naujo komandos nario Vilniuje!
Ieškome administratoriaus (-ės) – prekių paruošėjo (-os) e-parduotuvėje.
Terminuota darbo sutartis šventiniam laikotarpiui nuo dabar iki 2019-01-01 su galimybe pratęsti darbo sutartį neterminuotai!

UAB Urmo grupė - įmonė užsiimanti internetine ir fizine prekyba Lietuvoje. Įmonei priklauso nemažai Lietuvoje veikiančių internetinių parduotuvių (UrmoKaina.lt, VaizdoRegistratoriai.eu, BitcoinPinigines.lt, FidgetSpineriai.lt, FATBAG.lt, VeiksmoKameruPriedai.lt, AviuKirpimoMasineles.lt, SunuKirpimoMasineles.lt, DazuStorioMatuokliai.lt, KraninesSvarstykles.lt, KlausosAparatai24.lt ir kitos).

Apie internetinę parduotuvę UrmoKaina.lt:

  • Dirbame jau ilgiau kaip 6 metus
  • Sėkmingai pristatėme daugiau kaip 300 000 užsakymų
  • 2014 metais atidaryta parduotuvė Vilniuje, kurioje prekes galima apžiūrėti įsigyti iš karto
  • 2015 metais įmonė gavo STIPRIAUSI LIETUVOJE 2015 sertifikatą
  • 2016 metais įmonė gavo STIPRIAUSI LIETUVOJE 2016 ir STIPRIAUSI LIETUVOJE VADOVAI 2016 sertifikatus
  • 2018 metais atidaryta fizinė parduotuvė Kaune
  • Įmonė registruota elektros ir elektroninės įrangos priemonių naudojamų buityje importuotojų ir/ar gamintojų sąvade
  • Įmonė registruota pakuočių importuotojų ir/ar gamintojų sąvade
  • Įmonė registruota baterijų ir akumuliatorių importuotojų ir/ar gamintojų sąvade

Video apie darbo pasiūlymą: https://www.youtube.com/watch?v=yM9kCGuKd_w&t=
Video apie įmonę: https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=sEgfdvMFPt4
Video apie parduotuvę: https://www.youtube.com/watch?v=mSl_SrlPefo

Darbo pobūdis:

  • Darbas su internetinės parduotuvės užsakymų sistema;
  • Prekių surinkimas ir užsakymų ruošimas;
  • Prekių pakavimas ir išsiuntimas klientams;
  • Prekių išdavimas klientams;
  • Darbas su grynaisiais pinigais;
  • Darbas su sandėlio likučių valdymo sistema;
  • Prekių kodavimas, tikrinimas, žymėjimas ir paruošimas;
  • Pagalba kolegoms ir kiti smulkūs darbai;
  • Geros nuotaikos palaikymas :)
Reikalavimai darbuotojui:Šis darbas puikiai tinka tau jeigu:
  • Esi atidus, tvarkingas ir kruopštus;
  • Puikiai moki naudotis kompiuteriu;
  • Nori mokytis ir tobulėti bei sugebi tai daryti greitai;
  • Esi atsakingas, kruopštus, iniciatyvus ir sąžiningas;
  • Mėgsti bendrauti, esi linksmas, pozityvūs ir draugiškas.
Privalumai:Kylate į viršų tarp kitų kandidatų jeigu

  • Turite panašaus darbo patirties;
Įmonė siūlo:Mes siūlome:
  • Linksmą, jaunatviška ir draugišką kolektyvą;
  • Mokymus, galimybę tobulėti ir augti kartu su visa komanda;
  • Galimybę įgyti vertingos patirties;
  • Įdomų darbą – galimybę dirbti su inovacinėmis prekėmis (dronai, veiksmo kameros, išmanieji laikrodžiai, virtualios realybės akiniai, riedžiai...);
  • Galimybę išbandyti naujausias prekes;
  • Konkurencingą atlyginimą;
  • Darbo laiką leidžiantį aplenkti rytinius ir vakarinius kamščius;
  • Karjeros galimybes;
  • Darbo vietą naujame šauniai įrengtame ofise adresu Žemaitės g. 22, Vilnius;
  • Ženklias darbuotojų nuolaidas įmonės parduodamai produkcijai.

Atlyginimas: sutartinis apie 500-900 € + priedai

Darbo laikas:
Dirbame visą darbo dieną Pr-Pn 10:00-19:00.
Aplenkiame rytinius ir vakarinius kamščius.

Darbo vieta:
UrmoKaina.lt ofisas adresu Žemaitės g. 22, Vilnius

Jeigu norėtumėte prisijungti prie mūsų kolektyvo savo gyvenimo aprašymą (CV) su motyvaciniu laišku siųskite el.paštu ***

P.S. Trumpas Jūsų video prisistatymas mus labai nudžiugintų :)
Konfidencialumą garantuojame.

Kontaktinis asmuo:
Vainius Kuolys
Tel. 865513714

Kontaktinis telefonas: 865513714
Urmo grupė http://www.UrmoKaina.lt

UAB Urmo grupė - įmonė užsiimanti internetine ir fizine prekyba. Įmonei priklauso nemažai Lietuvoje veikiančių internetinių parduotuvių (UrmoKaina.lt, FidgetSpineriai.lt, FATBAG.lt, SelfieLazdos.lt, VeiksmoKameruPriedai.lt, AviuKirpimoMasineles.lt, SunuKirpimoMasineles.lt, DazuStorioMatuokliai.lt, KraninesSvarstykles.lt, KlausosAparatai24.lt ir kitos).
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2018-10-22 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...