Senamiečio spaustuvė

Senamiečio spaustuvė, Private limited liability company

Administratorė (-ius)

Advert is valid until:2018-05-12
Company activity field:Production
Job description:

Darbo pobūdis:

*Įmonės dokumentacijos tvarkymas ir archyvavimas (raštų, dokumentų rengimas, saugojimas, kontroliavimas, siuntimas);
*Gaunamų ir siunčiamų raštų, sutarčių administravimas;
*Informacijos srautų valdymas;
*Biuro tvarkos užtikrinimas ir aprūpinimas kanceliarinėmis, ūkinėmis priemonėmis;
*Skambučių priėmimas ir peradresavimas;
*Pirminės buhalterinės apskaitos tvarkymas;
*Sąskaitų-faktūrų rašymas.
*Įvairūs organizaciniai darbai(transporto užsakymas, pagamintos produkcijos išvežimo kontrolė ir pan.)

Reikalavimai:

*Geri bendravimo įgūdžiai;
*Atsakingumas, kruopštumas, sąžiningumas, komunikabilumas;
*Greita orientacija,
*Analogiško darbo patirtis būtų privalumas;
*Aukštasis, aukštesnysis išsilavinimas – privalumas;
*Anglų ir rusų kalbų mokėjimas – privalumas;

Gyvenimo aprašymų laukiame ***
Contact phone number: 868333090
Senamiečio spaustuvė http://www.ssv.lt

UAB „Senamiesčio spaustuvė“ – lietuviško kapitalo spaudos gamybos įmonė, savo produkciją eksportuojanti į Baltijos ir Centrinės Europos šalis, tokias kaip Vengrija, Kroatija, Slovėnija, Lenkija ir kt. Mes savo klientams siūlome itin platų gaminamos produkcijos asortimentą – nuo vizitinių kortelių bei kitų standartinių spaudos darbų iki dekoracijų prekybos centrams, kartoninių pakuočių, stovų bei kitų individualių klientų užsakymų.
More job adverts >>
This job advert has expired 2018-05-12 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...