KEMI autoservisų tinklas , Private limited liability company

Administratorė (-ius)

Advert is valid until:2018-02-12
Company activity field:Other activity
Job description:Darbo aprašymas:
  • Įmonės dokumentacijos ir korespondencijos valdymas;
  • Įmonės personalo dokumentų rengimas ir administravimas pagal LR Darbo kodekso reikalavimus;
  • Darbuotojų įdarbinimo ir atleidimo dokumentų ruošimas ir procesų administravimas;
  • Darbo laiko apskaitos žiniaraščių administravimas;
  • Skambučių priėmimas, pirminės informacijos suteikimas;
  • Pagalba įmonės vadovui ir darbuotojams, užtikrinant sklandžią įmonės veiklą;
  • Įvairūs organizaciniai ir biuro priežiūros darbai;
  • Kanceliarinių prekių užsakymas.
Requirements for employee:Reikalavimai:
  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Patirtis, dirbant personalo (žmogiškųjų išteklių) ar biuro administravimo srityje;
  • Darbo teisės išmanymas;
  • Atsakingumas, kruopštumas ir iniciatyvumas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Puiki lietuvių k. tiek žodžiu, tiek raštu;
  • Darbo patirtis su Navision programa.
Company offers:Mes siūlome:
  • stabilų darbą draugiškoje bei profesionalioje komandoje;
  • geras darbo sąlygas;
  • atsakingą darbą;
  • profesinio tobulėjimo galimybes.
Contact phone number: 861279140
More job adverts >>
This job advert has expired 2018-02-12 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...