Climatika, UAB

administratorė

Skelbimas galioja iki:2019-04-12
Darbo pobūdis:
UAB "Climatika" statybinė įmonė, kuri atlieka inžinierinių sistemų įrengimo darbus.
Šiuo metu ieškome profesionalaus komandos nario, kuris turėtų dokumentų ruošimo patirties, puikiai išmanytų raštvedybos reikalavimus, žinotų verslo etikos ir protokolo reikalavimus, būtų malonus įmonės veidas ir tikrasis ofiso šeimininkas.

  • Sklandžios biuro veiklos užtikrinimas;
  • Skambučių priėmimas ir informacijos teikimas;
  • Įmonės dokumentacijos ir korespondencijos valdymas;
  • Dokumentų rengimas, registravimas sistemoje;
  • Bendravimas su paslaugų tiekėjais, biuro prekių ir paslaugų užsakymas;
  • Darbuotojų verslo komandiruočių organizavimas (bilietų, viešbučių paieška ir rezervacija);
  • Visapusiška pagalba įmonės vadovui ir kitiems įmonės darbuotojams;
Reikalavimai:
  • Verslo etikos ir protokolo išmanymas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Geras raštvedybos taisyklių išmanymas;
  • Atsakingumas, savarankiškumas, paslaugumas, greita orientacija, atidumas, noras tobulėti;
  • Geras lietuvių kalbos mokėjimas
  • Nuoširdus noras kurti šiltą darbo atmosferą ir prisidėti prie organizacijos vystymo projektų įgyvendinimo.
Mes jums siūlome:
  • Darbą sėkmingai veikiančioje ir perspektyvioje įmonėje;
  • Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Atlyginimą priklausantį nuo Jūsų kompetencijos;

Kontaktinis telefonas: 8 608 03872

Įmonės veikla: ypatingų gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų vandentiekio ir nuotekų šalinimo inžinerinių sistemų įrengimas; pastatų šildymo ir vėdinimo inžinerinių sistemų įrengimas.
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2019-04-12 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...