City Service

City Service, UAB

Teisininkas (-ė)

Skelbimas galioja iki:2018-02-05
Įmonės veiklos sritis:Paslaugos
Darbo pobūdis:Ieškai darbo teisės srityje?

Esame rinkos lyderio UAB “Mano Būstas” dukterinė įmonė UAB “SKOLOS LT” ir šiuo metu ieškome naujo komandos nario – teisininko (-ės).

Jeigu puikiai jautiesi dinamiškoje aplinkoje, aktyviai sieki geriausių rezultatų, mėgsti iššūkius ir ambicingus tikslus, bendravimas su žmonėmis ir teisinis argumentavimas Tau yra maloni veikla – kviečiame prisijungti prie mūsų komandos!

Tu rūpinsiesi:
  • profesionaliu klientų atstovavimu teismuose ir kitose institucijose;
  • procesinių dokumentų, raštų institucijoms rengimu;
  • geriausios patirties sklaida klientams ir skolininkams konsultuojant telefonu ir susitikimų metu;
  • e. teismo bylų administravimu;
  • teisinės informacijos rinkimu, analize ir sisteminimu.
Reikalavimai darbuotojui:Mes tikimės, kad sėkmingas būsimas darbuotojas:
  • yra įgijęs aukštąjį universitetinį teisinį išsilavinimą;
  • turės patirties teisės srityse;
  • taisyklingai dėstys mintis raštu ir žodžiu;
  • domėsis naujausia teismų praktika;
  • gebės greitai orientuotis neįprastose situacijose ir rasti geriausią sprendimą.
Įmonė siūlo:Tavęs laukia:
  • visos profesinio tobulėjimo galimybės;
  • platus ir įdomus atsakomybių laukas - galimybė bendrauti, inicijuoti pokyčius bei naujoves;
  • stabilus atlyginimas bei priedai, priklausantys nuo darbo rezultatų;
  • iššūkių turinti pozicija;
  • darbas draugiškoje, profesionalioje Bendrovėje.
Kontaktinis telefonas: 852394910
City Service http://www.cityservice.lt

„City Service“ grupės įmonės užsiima pastatų ūkio valdymo proceso administravimu, inžinerinių sistemų priežiūra ir remontu, energetinių išteklių valdymu ir renovacija, pastatų techniniu ir energetiniu auditu, teritorijų tvarkymu ir valymu, teikia apsaugos paslaugas.
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2018-02-05 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...