Kosmolat Baltic

Kosmolat Baltic, Private limited liability company

Svarbių klientų vadybininkas,- ė

Atlyginimas atskaičius mokesčiusNuo 1200 €
Advert is valid until:2023-08-19
Job description:Darbo aprašymas:

Darbas su plataus vartojimo prekėmis.
Darbas su prekybos tinklais.
Pardavimų plano vykdymas.
Komercinių pasiūlymų rengimas.
Marketingo biudžeto planavimas akcijų organizavimas.
Bendradarbiavimas su pardavimų vadybininkais (apmokymai ir kontrolė).
Klientų lankymas, prezentacijų ir konsultacijų organizavimas.
Darbo rezultatų apdorojimas, rinkos ir klientų analizė.
Operatyvus reagavimas į bet kokius rinkos pokyčius.

Reikalavimai:

Panašaus darbo patirtis. (B2B)
Sėkminga aktyvių pardavimų patirtis.
Gebėjimas dirbti komandoje ir racionalus darbo planavimas.
Iniciatyvumas, greitas reagavimas ir sprendimų priėmimas.
Komunikabilumas.
Lietuvių ir rusų bei anglų (pageidautina) kalbų mokėjimas.
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.
Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).
Aukštasis išsilavinimas (pageidautina).

Įmonė siūlo:

Darbą perspektyvioje įmonėje.
Karjeros galimybes.
Konkurencingą atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų.
Galimybę realizuoti save įdomiame darbe.
Tarnybinį automobilį ir kitus darbo įrankius bei priemones.
Atlyginimo priedus už pasiektus rezultatus.
Contact phone number: +37061164331
Kosmolat Baltic http://www.kosmolat.eu/lt

„Kosmolat Baltic“ tarptautinė kompanija Lietuvoje vykdanti didmeninės ir mažmeninės prekybos veiklą nuo 2009 metų. Įmonė atstovauja gamintojus iš įvairių pasaulio šalių. Asortimente daugiau nei 4000 higienos, kosmetikos, buitinės chemijos ir maisto prekių pavadinimų. Dirbame tiek su didžiausiais maisto ir kosmetikos prekių tinklais, tiek su mažesniais klientais.
More job adverts >>
This job advert has expired 2023-08-19 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...