"Miko ir Tado leidyklos" spaustuvė

"Miko ir Tado leidyklos" spaustuvė, Private limited liability company

Skaitmeninės spaudos mašinos operatorius

Atlyginimas atskaičius mokesčius700―900 €
Advert is valid until:2019-11-30
Job description:
  • DARBO APRAŠYMAS:

    • Darbas prie skaitmeninės spaudos mašinos (kartoninių vienkartinių puodelių gamyba);
    • Gaminių spausdinimas, lakavimas, kirtimas;
    • Pilnas užsakymo įgyvendinimas: užsakymo priėmimas, gamyba, išsiuntimas klientui;
    • Žaliavų likučių sekimas;
    • Transporto užsakymas.
    • Glaudus bendravimas su kitais įmonės skyriais;

    REIKALAVIMAI :

    • Bent 1 m. spaudos operatoriaus patirtis spaustuvėje (darbas su Xeikon spaudos mašina – privalumas);
    • Spaustuvės gamybos procesų išmanymas;
    • Patirtis reklamos gamyboje – privalumas;
    • Atsakingas požiūris į darbą;
    • Pareigingumas, kruopštumas;
    • Gebėjimas dirbti savarankiškai.

    MES JUMS SIŪLOME:

    • Darbą perspektyvioje, augančioje kompanijoje;
    • Geras darbo sąlygas;
    • Įdomų ir atsakingą darbą su nauju įrengimu;
    • Darbo laiką 8.30 - 17.30.

    Papildoma informacija

    Darbo vieta: netoli Grigiškių (prie autostrados Vilnius-Kaunas) Trakų raj. Maišinės k. Darbuotojus vežame į darbą ir į namus įmonės transportu nuo Stoties, Spaudos rūmų, Grigiškių.
Contact phone number: 868582432
"Miko ir Tado leidyklos" spaustuvė http://www.mtlcarton.com

Esame viena moderniausių pakuočių spaustuvių visame Pabaltijo regione. Pagrindinis mūsų produktas – kartoninė pakuotė. Šiandien didžiuojamės moderniais įrengimais bei profesionaliais specialistais. Šiuo metu kompanija stipriai plečiasi, todėl ieško aktyvaus, pasitikinčio savimi ir energingo naujo komandos nario.
More job adverts >>
This job advert has expired 2019-11-30 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...