Edlonta

Edlonta, UAB

Siuvinėjimo cecho darbuotoja

Atlyginimas atskaičius mokesčiusNuo 700 €
Skelbimas galioja iki:2022-12-31
Įmonės veiklos sritis:Gamyba
Darbo pobūdis:Siūlome pastovų darbą su siuvinėjimo mašinomis.

Ieškome siuvėjos darbui su kompiuterizuotomis siuvinėjimo mašinomis (apmokome). Gali dirbti Ukrainiečiai;

Reikalavimai:
-Kruopštumas;
-Pareigingumas;
-Punktualumas;

Mes Jums siūlome:
- Geras darbo sąlygas: gamybos cechas erdvus, šviesus, šildomas ir vėdinamas, vieta pavalgyti, poilsio pertraukėlės;
- Laiku mokamą darbo užmokestį;
- Visas socialines garantijas.
- Darbas I-V 7-16val
- Motyvuotiems darbuotojams priedai prie atlyginimo.

www.siuvinejimoimperija.lt

Компания компьютеризированной вышивки предлагает работу швеи на компьютеризированных швейных машинах с прохождением обучения за счет компании. Требования — опыт работы в швейном производстве.

Требования: - Трудолюбие; - Ответственность;

- Внимательность и аккуратность; - Пунктуальность.

Мы предлагаем: - Хорошие условия труда: светлый и просторный производственный цех с зоной отдыха; Заработная плата - 1000 евро “на бумаге", социальные гарантии + возможные надбавки к зарплате. Vilnius, Naujamiestis. I-V 7-16.

+37069829314

Kontaktinis telefonas: 869829314
Edlonta

Įmonė specializuojasi siuvinėjimo ir programavimo paslaugomis.
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2022-12-31 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...