randu.lt
UAB „Tvarkdarys“ ne pirmus metus Lietuvoje ir už jos ribų veikianti vidaus ir lauko baseinų, sūkurinių vonių, dirbtinių tvenkinių bei fontanų įrengimu užsiimanti sertifikuota įmonė.

JSC Tvarkdarys

SANTECHNIKAS, - Ė

Atlyginimas atskaičius mokesčius1000―1500 €
Skelbimas galioja iki:2020-11-18
Darbo pobūdis:

Apie poziciją

Ieškome kolegos atlikti lauko ir vidaus santechninės įrangos montavimo darbus; Darbuotojai reikalingi Vilniuje, Kaune, Plungėje!

Mes siūlome

Galimybę tobulėti ir būti komandos nariu; Visas darbui reikalingas priemones; Laiku mokamą darbo užmokestį; Ilgalaikį darbą, puikiame kolektyve.

Reikalavimai

Mes norėtume, kad būsimasis kolega: Norėtų mokytis ir tobulėti; Galėtų dirbti fizinį darbą; Turėtų atsakingą požiūrį į darbą; B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, labai pagelbėtų kitiems kolegoms, vykstant į/iš kitus miestus; Sugebėjimą skaityti brėžinius, kad viską atliktų teisingai; Santechniko darbo patirties, kad lengviau suprastų darbo specifiką.

Darbo laikas

8-17 val.,

Atlygis

1.000 - 1.500 EUR į rankas priklauso nuo darbo patirties ir rezultatų

Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2020-11-18 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...