BALTICSOFA

BALTICSOFA, Private limited liability company

Sandėlio logistas (-ė)

Atlyginimas atskaičius mokesčius850―950 €
Advert is valid until:2023-04-17
Job description:Darbo pobūdis:
  • Žaliavų paskirstymas sandėliuose
  • Krovos darbai (el. vežimėliu / rankomis/ autokrautuvu)
  • Žaliavų surinkimas ir komplektavimas
  • Prekių likučių kontrolė ir jų inventorizavimas
Reikalavimai:
  • Geras fizinis pasirengimas
  • Sąžiningumas, atsakingumas
  • Be žalingų įpročių

PRIVALUMAS:

  • Autokrautuvo teisės
  • Panašaus darbo patirtis
Mes Jums siūlome:
  • Visas socialines garantijas
  • Nemokamą automobilio parkingą
  • Nuolaidas įmonės produkcijai
  • Darbą draugiškame kolektyve
  • Tobulėjimo galimybes
  • Galimybė įgyti autokrautuvo pažymėjimą

DĖMĖSIO: Kandidatuodamas į šią poziciją, kandidatas sutinka, jog jo/ jos asmeniniai duomenys bus administruojami Bendrojo Apsaugos Reglamento numatyta tvarka ir saugomi UAB "Balticsofa" Personalo departamento darbuotojų.
Asmeniniai duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims be kandidato sutikimo.
Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.
More job adverts >>
This job advert has expired 2023-04-17 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...