randu.lt
Esame sėkmingai veikianti didmeninės ir mažmeninės prekybos įmonė, tiekianti pakuočių sprendimus Lietuvoje ir Europos šalyse. Išsikėlėme sau ambicingus tikslus, įveikėme nemažai iššūkių ir šiandien atstovaujame stambiausius Europos pakuočių gamintojus. To nebūtume pasiekę be iniciatyvių, profesionalių ir lojalių įmonės darbuotojų komandos. Šiuo metu ieškome naujo stropaus, norinčio tobulėti ir augti komandos nario, sandėlininko.

Pakavimo prekės UAB

Sandėlio darbuotojas

Atlyginimas atskaičius mokesčius800―850 €
Skelbimas galioja iki:2020-09-09
Darbo pobūdis:

Apie poziciją

Prekių priėmimas į sandėlį; Prekių išdavimas klientams; Prekių pakavimas; Prekių paruošimas ir perdavimas kurjeriams.

Mes siūlome

Darbą vieningame, draugiškame kolektyve Visas socialines garantijas ir visuomet laiku mokamą patrauklų atlyginimą Įdomų, dinamišką ir asmeninės atsakomybės reikalaujantį darbą.

Reikalavimai

Darbo patirtis sandėliavimo srityje; Pozityvus nusiteikimas ir vidinė motyvacija siekti užsibrėžtų įmonės tikslų; Atidumas, stropumas ir tvarkingumas.

Darbo laikas

8:30 val-17:30 val. Laisvi savaitgaliai.

Atlygis

800 - 850 EUR į rankas

Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2020-09-09 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...