Universalių kompensacijų centras
UAB Universalių kompensacijų centras zajmuje się pomocą w uzyskaniu odszkodowania dla osób, które doznały szkody w wyniku wypadku drogowego lub innego zdarzenia, a także ich rodzinie.

Universalių kompensacijų centras, UAB

Przedstawiciel firmy – praca biurowa

Skelbimas galioja iki:2018-03-06
Įmonės veiklos sritis:Paslaugos
Darbo pobūdis:organizacja i obsługa szkoleń (tłumaczenie ustne i pisemne),
pozyskiwanie i obsługa klientów firmy – indywidualnych oraz biznesowych (telefon, Internet, obsługa bezpośrednia),
obsługa poszkoleniowa, przygotowanie dokumentacji,
inne czynności związane z prowadzeniem biura.

Reikalavimai darbuotojui:znajomość języka polskiego – warunek,
znajomość języka rosyjskiego – dodatkowo,
m.in. wykształcenie średnie,
mile widziane osoby posiadające doświadczenie w obsłudze klienta,
komunikatywność i otwartość do ludzi, odpowiedzialność,
osoby szybko przyswajające nową wiedzę, umiejętność pracy pod presją czasu,
dyspozycyjność,
znajomość obsługi pakietu MS Office.

Privalumai:firma.
Įmonė siūlo:Wynagrodzenie platná CO Tydzień w od zależności ilość przepracowanych chciwi,
Wynagrodzenie Wysokość 2,5 W € ZA brutto 1 Godziny Pracy
Dodatkowe PREMIE ZA Wkład osiąganie Pracy i do wyniku,
co ciekawe Pracy i Perspektywy Rozwoju Zawodowego,
Przyjaźni atmosferze wsparcie wag Zespole,
możliwość musi zarobić w I doświadczenia wiedzy Nowej rozwijającej sie Branży odszkodowawczej,
To narzędzie wagowo Pracy (Internet, telefon, laptop i)
wiedzę możliwość przez pull-down i Kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach.

Daj nam znać, jeśli masz jakieś pytania.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kontaktinis telefonas: +370 602 74640
Norite kandidatuoti? Spauskite "Siųsti CV".
Universalių kompensacijų centras http://www.e-ukc.lt

UKC
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2018-03-06 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...