MV SUPPLY

MV SUPPLY, UAB

Projektų vadovo asistentas

Skelbimas galioja iki:2018-03-21
Įmonės veiklos sritis:Statyba, NT
Darbo pobūdis:Jeigu tu esi paskutinių kursų studentas (-ė)
ir turi 4 atliekamas valandas per dieną mes laukiame tavęs.

Darbo pobūdis

Ieškome projektų vadovo asistento (-ės), kurio (-ios) pagrindinė užduotis - pagalba projektų vadovui organizuojant ir administruojant apdailos darbų užsakymus Prancūzijoje:
- komandiruojamų darbuotojų, atliekančių apdailos darbus, apgyvendinimo Prancūzijoje organizavimas;
-skrydžių, traukinių, autobusų bilietų paieška ir užsakymas;
- kitų projektų vadovo paskirtų užduočių atlikimas.

Reikalavimai kandidatui/-ei

- rašytinės ir sakytinės prancūzų kalbos žinios (mažiausiai B1 lygiu);
- kompiuterinis raštingumas (MS Office);
- puikūs komunikaciniai įgūdžiai;
- gebėjimas dirbti dinamiškoje aplinkoje ir prioretizuoti užduotis.

Privalumai:

Anglų ir kitos užsienio kalbos;

Mes Jums siūlome

- kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį;
- visas darbui reikalingas priemones;
- tobulėjimo galimybes ir profesinius iššūkius;
- vasaros laikotarpiu pereiti į pilną etatą.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Gyvenimo aprašymą siųskite ***
Kontaktinis telefonas: +37064764472
MV SUPPLY http://www.mvsupply.eu

Nuo 2007 metų sėkmingai Lietuvoje veikianti uždaroji akcinė bendrovė „MV Supply“, kurios pagrindinė veikla – metalinių konstrukcijų (sandėlio įrangos) montavimas Vakarų Europoje, plečia savo veiklą.
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2018-03-21 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...