BALTICSOFA

BALTICSOFA, Private limited liability company

Porolono klijuotoja (-as)

Atlyginimas atskaičius mokesčius745 €
Advert is valid until:2023-04-17
Job description:Darbo vietaŽarijų g. 4A, Vilnius
Darbo pobūdis
  • Minkštų baldų karkaso apklijavimas porolonu.
  • Darbas pirmoje pamainoje 07:00-15:30 val.
Reikalavimai
  • Patirtis gamyboje būtų didelis privalumas
  • Kokybiško darbo užtikrinimas
  • Sąžiningumas
  • Be žalingų įpročių
Mes Jums siūlome
  • Laiku mokamą atlyginimą ir visas socialines garantijas
  • Patogų susisiekimą visuomeniniu transportu ir / ar nemokamą parkingą automobiliui
  • Darbą draugiškame kolektyve
  • Nuolaidas mūsų įmonės gaminamiems baldams
DĖMESIO: Kandidatuodamas į šią poziciją, kandidatas sutinka, jog jo/ jos asmeniniai duomenys bus administruojami Bendrojo Apsaugos Reglamento numatyta tvarka ir saugomi UAB “Balticsofa” Personalo departamento darbuotojų.
Asmeniniai duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims be kandidato sutikimo.
Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.
More job adverts >>
This job advert has expired 2023-04-17 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...