randu.lt
Drąsiai kreipkitės net jei netinka siūlomas darbas - turime daug klientų ir įvairaus pobūdžio darbų, tad galime jums padėti. Gi Group yra viena iš lyderiaujančių personalo atrankos ir valdymo įmonių pasaulyje. Veikiame keturiuose žemynuose, 57 valstybėse ir turime 20 metų patirties. Mes žinome, kad norintiems dirbti visada atsiras darbo! Daugiau darbo skelbimų įvairiuose miestuose rasite čia: http://gigroup.lt/

Gi Group Lithuania

Personalo atrankų specialistas (-ė)

Atlyginimas atskaičius mokesčius1000 €
Skelbimas galioja iki:2020-10-23
Darbo pobūdis:

Apie poziciją

- Skelbimų kūrimas ir talpinimas į portalus; - Pirminis kandidatų kalbinimas telefonu; - Darbinimo ir atleidimo procesai; - Sutarčių rengimas.

Mes siūlome

- Trumpalaikė darbo sutartis - dviems savaitėms; - Konkurencingas atlyginimas; - Galimybė prasitęsti darbo sutartį; - Puikus kolektyvas ir gera atmosfera darbo viduje!

Reikalavimai

-Privaloma analogiška darbinė patirtis personalo srityje bent 1 metus; -Vairuotojo pažymėjimas ir nuosavas automobilis, kadangi darbo vieta bus Senuosiuose Trakuose.

Darbo laikas

I-V, 8:00-17:00

Atlygis

1.000 - 1.000 EUR į rankas ***

Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2020-10-23 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...