MEBLIK UAB

MEBLIK UAB

Pardavimų specialistas

Atlyginimas atskaičius mokesčius750―900 €
Skelbimas galioja iki:2019-05-30
Darbo pobūdis:Ar mokate parduoti, ar jums patinka kasdieninis ryšys su žmonėmis? Jei atsakėte į vieną iš šių klausimų - taip, tada turite galimybę tapti vienos iš moderniausių baldų kompanijos Europoje komandos nariu.

Reikalavimai darbuotojui:Mes ieškome asmens, kuris:

• lengvai bendrauja su žmonėmis,

• veikia nepriklausomai ir turi daug idėjų,

• pardavimuose jaučiasi kaip žuvis vandenyje,

• atsiduoda visu 100 proc tuo, kuo užsiima
ir siekia savo išsikeltų tikslų,

• yra lankstus.

Privalumai:Siųskite savo CV dabar, o tada:

• Jūs pardavinėsite aukštos kokybės produktus, kuriuos siūlo „Meblik“,

• patarsite, kaip pasirinkti baldus ir aksesuarus, įsiklausydami kliento poreikių,

• rūpinsitės, jog baldų salonas atrodytų nepriekaištingai,

• ugdysite teigiamą įmonės įvaizdį.

Įmonė siūlo:O ką gi mes siūlome?

• darbo vietą, kurioje galite lavinti savo įgūdžius (ir įgyti naujų),

• pilno etato darbo sutartį, sudarytą su Lenkijos baldų
įmone, kuri yra puikiai įsitvirtinusi tarptautinėje baldų rinkoje;

• motyvuojančią atlyginimo sistemą – bazinę algą + bonusus nuo pardavimų,

•draugišką ir paslaugų personalą, kurie visada džiaugsis galėdami Jums padėti,

• apmokymus, nes norime paremti jūsų tobulėjimą,

• galimybę prisidėti formuojant „Meblik“ prekės ženklo įvaizdį.

Kontaktinis telefonas: +48733456690
MEBLIK UAB http://meblik.lt

MEBLIK UAB

'Meblik' yra Lenkijos baldų kompanija, gaminanti aukštos kokybės baldus vaikams ir paaugliams ir veikianti 17-oje Europos valstybių. Įmonė įsikūrė 2006 metais dviem draugams sukūrus naujovišką sprendimą baldų pasaulyje - 3D graviravimą ant baldų paviršių. Šiandien „Meblik“ turi beveik 300 darbuotojų visoje Lenkijoje ir taip pat plečiasi į naujas rinkas visame pasaulyje.
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2019-05-30 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...