"Vitaresta"

"Vitaresta", Private limited liability company

Objekto vadybininkė (-as) Vilniaus padalinyje

Atlyginimas atskaičius mokesčius1411―1582 €
Advert is valid until:2024-02-22
Job description:Darbo aprašymas

Valymo darbų organizavimas, priežiūra ir kontrolė valomame objekte. Siūlome dinamišką darbą vienoje iš didžiausių valymo paslaugų teikiančių įmonių.

Būsite atsakinga (-as) už:

  • Kasdieninį valytojų, valymo mašinų operatorių darbo kokybės tikrinimą.
  • Darbuotojų motyvavimą.
  • Darbuotojų aprūpinimą darbo priemonėmis.
  • Susitikimus su klientais, gerų darbo santykių palaikymą.
  • Darbuotojų darbo grafikų sudarymą, atlyginimų skaičiavimą.
Reikalavimai

  • Turite aukštąjį arba aukštesnįjį išsilavinimą.
  • Esate savarankiška (-s)
  • Gebate susidoroti su stresu.
  • Turite derybinius įgūdžius, esate komunikabili (-us).
  • Turite vairuotojo pažymėjimą.
  • Gebate dirbti greitu tempu.
Panašią darbo patirtį vertinsime kaip didelį privalumą.

Įmonė siūlo

  • Priedus priklausančius nuo darbo krūvio ir rezultatų.
  • Įvairius mokymus.
  • Įmonės automobilį, mob. telefoną.
  • Draugišką kolektyvą.

Contact phone number: 864070771
More job adverts >>
This job advert has expired 2024-02-22 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...