Rebest

Rebest, UAB

Nekilnojamojo turto brokeris Vilniuje

Skelbimas galioja iki:2018-04-21
Įmonės veiklos sritis:Statyba, NT
Darbo pobūdis:REBEST nekilnojamojo turto brokeris Vilniuje Ieškome žmogaus, kuris nori užsidirbti milijoną. Naujokams duodame bent 10 nekilnojamojo turto objektų! Siūlome ypač palankias sąlygas užsidirbti bei karjeros galimybes.

REBEST yra viena stambiausių nekilnojamojo turto paslaugų teikėjų Šiaurės Lietuvoje.
REBEST nuo 2004 metų dirba su nekilnojamojo turto rinka teikdami tarpininkavimo paslaugas. Įmonė teikia nekilnojamojo turto  paslaugas - tarpininkaujame perkant, parduodant, nuomojant, administruojant nekilnojamąjį turtą. 2008-aisias rinkai pristatytas prekinis ženklas REBEST.
REBEST priklauso Lietuvos nekilnojamojo turto agentūrų asociacijai (LNTAA). REBEST nekilnojamojo turto ekspertai yra sertifikuoti.

Didelis klientų ratas ir klientų noras plėstis į Vilniaus rinką, diktuoja poreikį Vilniuje sukurti kelias darbo vietas. Esame tikriausiai vieninteliai Lietuvoje parašę išsamų mokamąjį nekilnojamojo turto vadovą savo reikmėms, kurio pagalba mūsų nekilnojamojo turto ekspertai yra supažindinami su darbo etika, teisine medžiaga, derybų menu ir kt. informacija.

Turime šaunų, profesionalų ir ypač draugišką kolektyvą. Skatiname konsultuotis tarpusavyje, diskutuoti, tobulėti, siunčiame į  seminarus, konferencijas. Geriausius motyvuojame įvairiais priedais.

Mes siūlome:
  • Darbo vietą Žirmūnuose, naujajame mūsų biure, kur puikus susisiekimas,
    nemokama vieta automobiliui;
  • Profesionalius įvadinius mokymus (nemokamai);
  • Kompanijos įvaizdį ir reputaciją;
  • Bent 10 nekilnojamojo turto objektų, o tai reiškia, tad nereikės pradėti nuo nulio;
  • Mes pažadame visokeriopą palaikymą – niekada nesijausi paliktas vienas.
  • Suteiksime plačias reklamos priemones, darbo priemones, supažindinsime su teisininkais, notarais ir kitais savo srities specialistais;
  • Suteiksime dideles nuolaidas reklamos portaluose;
  • Suteiksime patrauklias sąlygas užsidirbti;
  • Lankstų darbo grafiką;
  • Atlyginimą, kuris neturi „lubų“, tad uždarbis priklauso tik nuo tavęs.
Reikalavimai:
  • Sąžiningumas;
  • Gebėjimas dirbti kompiuteriu;
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Noras dirbti pilną darbo dieną;
  • Nebūtina patirtis
    nekilnojamojo turto srityje;
  • Orientacija į rezultatą;

Pagrindinis reikalavimas – nebijoti praturtėti :)

 Savo CV siųskite ***,  galite susisiekti ir telefonu +370 68711266

Kontaktinis telefonas: +370 68711266
Rebest http://www.rebest.lt

Rebest, UAB

REBEST - tai nekilnojamojo turto ekspertų komanda, dirbanti Jums ir siekianti Jūsų užsibrėžtų tikslų. Įmonės veikla skaičiuojama nuo 1993 metų. 2004-aisiais įmonės ekspertai įsiliejo į nekilnojamojo turto rinką teikdami tarpininkavimo paslaugas. 2008-aisias rinkai pristatytas prekinis ženklas REBEST. Dirbame visoje Lietuvoje, šiuo metu yra Vilniaus ir Šiaulių padaliniai.
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2018-04-21 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...