OMG Group

OMG Group, UAB

Kūrybinių tekstų rašytoja/-s (copywriter)

Skelbimas galioja iki:2019-06-21
Darbo pobūdis:Mes esame „OMG COFFEE“ kolektyvas ir ieškome naujų komandos narių – copywriter‘ių, kurie norėtų prisijungti prie šviežiai sukurto kavos brand‘o plėtojimo bei reklamavimo. Mūsų požiūris ir strategija – drąsūs sprendimai ir neprisirišimai prie įprastų lietuviškos rinkos marketingo ėjimų, taigi perspausta proza, saldūs lyriniai nukrypimai ir „rašymas vardan rašymo“ mūsų nedomina. Mūsų tikslas – pasakyti taip, kad ir patiems būtų įdomu.

Reikalavimai:

Noras dirbti, tobulėti ir turėti ką pasakyti

Gebėjimas kurti ir konstruoti vertingą turinį, kuris paskatintų tinkamą auditoriją imtis tolimesnių veiksmų

Žingeidumas ir savikritiškas mąstymas

Patirtis dirbant su socialiniais tinklais (Social media - Facebook/Instagram)

Iniciatyva - nebijojimas siūlyti idėjas ir jas brainstorm‘inti su kitais komandos nariais

Domėjimasis skaitimeninės reklamos inovacijomis ir jų tendencijomis

Raktažodžių ir sloganų tendencijų išmanymas

Orientacija laike ir žodžio „deadline“ reikšmės tikslus suvokimas

Nepriekaištingi klaviatūros įgūdžiai rašant lietuvių ir anglų kalbomis

Ambicingas noras priminti dizaineriams apie gramatikos, skyrybos stoką jų vizualiniuose maketuose prieš jiems atsiduriant spaudoje

Mes jums siūlome:

Savirealizacijos galimybes ir visą šiltą guolį ugdyti kūrybiškumą

Rytus prasidedančius nuo kavos degustacijų ir smaikščius pokalbius apie kavą ir ne tik

Darbo rezultatus atitinkantį atlygį

Kontaktinis telefonas: +37069543455
OMG Group http://www.omgcoffee.lt

OMG coffee - tai unikali, išskirtinio skonio, aukščiausios kokybės kava, kurios skrudinimui naudojama naujausia, ekologiška „Clean air system“ skrudinimo technologija.

Kavos pupeles skrudinant šia technologija išvengiama tiesioginio kontakto tarp žalių kavos pupelių ir šildymo šaltinio. Taip yra pašalinamas vartotojui žalingų susvilintų pupelių pavojus ir įgalinamas tolygus pupelių skrudinimas bei kur kas intensyvesnis kavos skonis.
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2019-06-21 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...