Concretum, Private limited liability company

Krautuvo vairuotojas

Atlyginimas atskaičius mokesčius1000―1200 €
Advert is valid until:2022-05-19
Job description:Darbo pobūdis

Atvežtos žaliavos (presuotų PET butelių) iškrovimas, svėrimas;

Žaliavos sandėliavimas;

Pagamintos produkcijos pakrovimas į automobilius;

Pakrovimas naudojantis programa (darbas su skaneriu)

Tvarkos sandėlyje ir darbo vietoje palaikymas.

Reikalavimai

Krautuvo vairuotojo pažymėjimas (privalumas, neturinčius apmokome);

Darbo patirtis gamybinėje įmonėje/sandėlyje (privalumas);

Bent 1 metų patirtis kraunant ir iškraunant automobilius;

Darbas su skaneriu/kompiuteriu (privalumas);

Savarankiškumas, atsakingas požiūris į darbą.

Mes jums siūlome

Saugią darbo aplinką, darbo rūbus ir jų priežiūrą;

Apmokymus darbo vietoje;

Visas socialines garantijas;

Konkurencingą, laiku mokamą ir motyvuojantį atlyginimą;

Darbo laikas 07:00 – 16:00 (nuo pirmadienio iki penktadienio)

Atlyginimas

Nuo 1000 iki 1200 Eur į rankas.

Darbo vieta

Žarijų g., Vilnius (Aukštieji Paneriai).

Contact phone number: 868258030
More job adverts >>
This job advert has expired 2022-05-19 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...